Wątek dotyczący artykułu

Spięty i niedostępny Nawałka to mit. Mieszkańcy Rudawy zapatrzeni w trenera

Adam Nawałka wraca do domu na wsi. Nie będzie hucznego powitania. Zresztą selekcjoner lubi spokój. Sąsiedzi mu go zapewnią. Za klęskę w Rosji na pewno nie jest odpowiedzialny tylko mieszkaniec Rudawy.

przeczytaj cały artykuł

Stevie Wonder

Boisko to już chyba na wyższym szczeblu. Podstawa to talent (bo tego nawet nie da się nauczyć) i selekcja. Uczciwa selekcja, pomoc, często dotacja! Z tym u nas jest najgorzej, to jest SYF - wierz mi, wiem co piszę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomekBYDGOSZCZ

Boisko to element tej układanki, na jakimś tam wstępnym etapie nawet Orlik starczy mimo, że nie taki był ich główny cel, ale największy problem, i podejrzewam, że to masz na myśli, to trenerzy, mam w rodzinie takowego i wiem ile go kosztowało ukończenie kursów w PZPN-ie i wiem też ile zarabia, a właściwie dorabia sobie jako trener, bo z pensji trenera nie utrzymałby się! Trenerzy zamiast się stale szkolić muszą pracować gdzieś indziej aby utrzymać rodziny i to jest podstawa! Bez dofinansowania szkółek nigdy nie będziemy piłkarską potęgą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.