Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Maciej Żurawski: W starym kinie

- Moim zdaniem zawirowania wokół Lewandowskiego w Bayernie spowodowały dużo złego. Odejdzie, nie odejdzie, podoba mu się w Monachium, nie podoba - mówi były wybitny piłkarz, dziś ekspert piłkarski w TVP.

przeczytaj cały artykuł

zbych22

Napisz do Pawła Kapusty co by Cię kręciło w takim wywiadzie. Pewnie to z kim sypiają Ci co nie mają żon i dziewczyn.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alex Skoczek

To jak ci nudno to spiep...j stąd cwaniaku. Tacy jak ty umieją tylko skrytykować kogoś, komu chce się porządnie i rzeczowo z kimś mądrzejszym porozmawiać, lub coś przeanalizować, a sami g...o wnosicie do wszystkiego. Wiecznie wam źle polaczki cwaniaczki. Ten głupi, tamten nudny, tamta pusta, a tamci beznadziejni. Sami nic nie umiecie mądrze napisać, to trzeba kopnąc kogoś, kto to potrafi, co nie??? Wam nie jest nudno jak ktoś palnie coś durnego i wygłupi się w tytule, albo napisze, że ktoś znany jest kretynem. Wtedy ci pasi, bo jest draka? Czy może też jesteś z tych co wolą się wydurniać zamiast porozmaiwiać na poziomie???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
toni sas

Szanowny Panie Skoczek. Nie wiem z jakiego powodu się Pan tak nakręcił i w zasadzie obraża Pan nie znaną sobie osobę. Ja nikogo w komentarzu nie obraziłem, nie unosiłem się. Po prostu uważam, że wywiad był nudny i pan Maciek (którego zresztą bardzo lubię) nie powiedział nic ciekawego. Z czytania informacji i wywiadów dotyczących piłki nie mam zamiaru zrezygnować, bo mnie to interesuje. Staram się mieć dystans do wszystkiego i nie pozwalać się ponosić złym emocjom, co stało się Pana udziałem. Życzę więcej luzu i bardziej wyważonych komentarzy. A co do treści zawartych w powyższym, proszę mi wierzyć - bardzo, bardzo się Pan myli. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.