Wątek dotyczący artykułu

Motor - Lokomotiv: lublinianie pobili klubowy rekord. Łotysze rozgromieni (relacja)

Nie było niespodzianki w niedzielnym meczu X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym Speed Car Motor Lublin podejmował Lokomotiv Daugavpils. Gospodarze pewnie zwyciężyli za trzy (61:29) i umocnili się na pozycji lidera tabeli.

przeczytaj cały artykuł

mpaolo

Wszystko fajnie tylko w tym 7 biegu szkoda mi trochę Miesiąca, bo cały bieg walczył z Lahti o drugą pozycję i na ostatnim łuku ładnie go mijał gdy dopadł go pech i zdefektował mu motocykl. Brawo Paweł za walkę! Brawo cała drużyna! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MightMagic

Paweł Miesiąc to walczak, jednak czasami to co robi podczas wyścigów jest zwyczajnie niebezpieczne. Przeszarżował w tym biegu i defekt musiał go ostudzić ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mpaolo

Dzięki temu że jest "walczakiem" to w każdym spotkaniu jest więcej emocji. Miejmy nadzieję że defekt Łełka i Lamparta to tylko coś drobnego bo mają naprawdę szybkie silniki, a poza tym chłopaki pokazali że razem współpracują i potrafią jeździć parą.

| Odpowiedz
blokuj
lamotte picquet

Niby co przeszarżował ? Walczył z Lahtim, chyba tego oczekują kibice ? Wolę Łełka od Jelenia, który jak wyjdzie ze startu tak dojeżdża - nuda jak z flaki z olejem.

| Odpowiedz
blokuj
moderatorzy na SF są je_nięci

Oczywiście. Pisałem nawet przed meczem, niech będzie punkt czy dwa mniej, ale z pewnością emocji dostarczy. Przeszarżował? Może. Ale kto walczy jak mieć takie ryzyko wkalkulowane. Byle krzywdy komuś nie zrobił, a Łełek mimo walki jeździ bezpiecznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Zimny81

No niestety, Eliga to nie miejsce na sentymenty. Tez bym chciał, żeby w klubie jeździło jak najwięcej swoich, ale jeśli awansujemy, to jedyny "swojak" dla którego widzę miejsce, to Emil. No może ewentualnie Bober pod "ósemką", w zależności od siły składu i naszych możliwości finansowych.

| Odpowiedz
blokuj

Nie wyobrażam sobie składu bez Lamberta niezależnie od ligi. Porównałem Lamberta do Miesiąca pod tym względem że Miesiąc mimo że to nie jest nasz wychowanek to już od lat traktujemy go jak swojego. Jest bardziej Lubelski jak Rzeszowski. Lamberta też już uważam że jest Lubelski. Miesiąc w 1 lidze jak najbardziej, ale na ewentualną eligę to chyba jednak nieco za mało.

| Odpowiedz
blokuj
krynston

Nic nie pszeszarżował, wyprzedził Lahtiego a że defekt się zdarzył to pech. Nikogo nie wywalił, po bandzie nie jechał więc było super. Poza Jonssonem to tylko on dziś wyprzedzał o ile się nie mylę. A i ze startu nie było źle w sumie choć na trudniejszych rywali może być za słabo.

| Odpowiedz
blokuj

To "może" to było ze względu na to że nie byłem na meczu, miałem służbę. Sezon urlopowy się zaczął i nie było opcji. Nie widziałem więc nie mogę się na ten temat wypowiadać, ani zająć stanowiska.

| Odpowiedz
blokuj
krynston

Cóż, znowu dwa defekty. Łełek pięknie. Po szaleństwach w pierwszych biegach Jeleń wyglądał jak mistrz świata, potem zdechło. Słabo Oskar, Peroń może wskoczyć do składu. Atmosfera po meczu mistrzowska!

| Odpowiedz
blokuj
mpaolo

Jak zauważyłeś pewnie ciągle potwierdza się fakt że Jeleń jest mistrzem własnego toru, a gdy mu start nie wyjdzie to już waleczności na torze u niego nie widać czego o Miesiącu napisać nie mogę. Po Oskarze trochę więcej się spodziewałem, dziś ewidentnie to spotkanie mu nie wyszło. Ogólnie to cała drużyna ładnie się dziś spisała. Podobała mi się ich współpraca na torze.

| Odpowiedz
blokuj
krynston

Na plus dla Jelenia dziś starty i współpraca z Lambertem. Na minus dwa ostatnie biegi, gdzie potwierdził, że jak ze startu nie pójdzie to lipa. Na minus też to, że Lambert ewidentnie bronił go i musiał zwalniać, bo był szybszy po trasie. Oskar słabo i ze startów i na trasie. Szkoda Łełka defektu bo by 5:1 było nie wyjęte. Lamparty pięknie, Jonsson swoje, Lambert- nie mam pytań.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.