Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz - Fogo Unia: Mecz jak z bajki. Kibice oglądali biegi na stojąco. Nokaut mistrza w nominowanych (relacja)

Co za spotkanie. Po zakończeniu mogliśmy żałować, że żużlowy mecz nie trwa dłużej. Prawie każdy wyścig zasługiwał na nominację do biegu sezonu. A jaka była dramaturgia. Włókniarz przegrywał cały czas, by w nominowanych zadać nokautujące ciosy.

przeczytaj cały artykuł

PoloniaWielka

Dziwny mecz. Juniorzy Leszna wygrywają 15-1 z młodymi Włókniarza. A mimo tego, Leszno przegrało cały mecz. Cienizna Kołodzieja na tworze stworzonym jakby dla niego? Jeżeli to nie śmierdzi, to co niby ma śmierdzieć? Leszno zaczęło po prostu ustawiać ligę (i żadne sprzedawanie meczów nie miało miejsca). Drużyna, któa remisuje we Wrocławiu (jadąc bez Pitera) przegrywa w jakim Tarnowie i Częstochowie? Przy doskonałym występie juniorów?Po prostu, w półfinale PO, Włókniarz jes łatwym rywalem dla Leszna. A z Toruniem mogłoby być różnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Toxic Avenger

Dokładnie! Już przed meczem można było zapisać Czewie punkty. Zaczyna się spektakl pod tytułem "nie damy Aniołom PO".
Idę o zakład, że za tydzień Wrocław na swoim torze przegra z Czewą. Taka "niemoc" ich dopadnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Toxic Avenger

A Słupski to chyba w szaliku Falubazu wczoraj sędziował:) Chłopina wychodził z siebie, żeby nam punktów zabrakło. Wykluczenie Doyla w 13 biegu to majstersztyk drukarski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Leszczyński fan

Wam wszystko śmierdzi , Unia oddała mecze w Tarnowie i Czewie , Spartę przekupił Falubaz itd itp. Jak ktoś miażdży i leje wszystkich to zawsze przy porażkach znajdą się tacy co snują domysły. Ckm wczoraj był lepszy i tyle , a ty zamiast snuć domysły weź to na klatę jak facet. Bo naradzie tylko beczysz bo Well nie ma PO. A czyja to wina ? Jak drużyna która nie wygrała żadnego wyjazdu ma wejść do PO ? To nie Unii wina że rozdaje karty w lidze , tak jak nie twoja że kibicujesz klubowi który jest po prostu słaby w tym roku i tyle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
-NIGHT-

a gdzie ja napisalem ze silny?
silnijeszy niz ckm a to walsnie bylo powodem ze oddaliscie mecz
zeby latwiej miec w PO
sam w poscie przyznales mi racje ze odpusciliscie ten mecz
slowami
unia rozadje karty
i tylko oto chodzi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Leszczyński fan

Nie oddali , tylko nie chcieli niepotrzebnie ryzykować ? Mecz dla Ckm był o PO. Dla Unii w sumie przetarcie . bo mogli ale nie musieli wygrać
I tyle w temacie , a czy Well mocniejszy niż Ckm ? Siła porównywalna , lecz Well na wyjeździe nie wygrał a Ckm tak i dlatego Ckm będzie w PO , a Well nie. Liczą się wyjazdy jak się chce jeździć o medale

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
-NIGHT-

licza sie mecze u siebie.
ckm przegralby z wami i nie milaby PO
mimo ze wygrwal na wyjazdzie
wiec tutaj chyba cos zaprzeczasz sam sobie
wygrane u siebie i 4 bonusy i masz PO
to jest klucz

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

Tego nie wiesz czy by nie miał , bo.jeżeli Well dostanie w Grudziądzu ( a to bardzo możliwe ) to nawet gdyby Ckm przegrał wczoraj to PO by miał , a nawet gdyby nie to.w normalnych składach bez kontuzji Well z Unią nie ma szans w dwumeczu . Well jest słaby i dlatego pozostalo ci snucie domysłów , gdyby walczył o DMP jak zapowiadał Frątczak i Termos to PO dawno by mieli ot co.

| Odpowiedz
blokuj
-NIGHT-

Znam terminarz i umiem dodawac liczby
przy porazce ckmu wariantow bylo kilka
teraz nie ma zadnego
o tym mowie
dalej nie rozumeisz o czym ja pisze
nie pisze ze bysmy byli w finale it..
tylko ciagle to samo
ze dla leszna dwu mecz z toruniem jest mniej pewny niz z ckm

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

Mniej pewny ? Powiem tak jak drużyna jest mocna to wygrywa a Well jest słaby na wyjazdach i tu jest pies pogrzebany. Więc nie wiem czy mniej mocny jest Ckm czy Well. Tak a propo to wczoraj Baron przegrał mecz , a nie Unia i pisałem już o tym po 13 biegu , kiedy nie wstawił Kubery w nominowanych. A teraz dzięki za rozmowę , ale muszę szykować się w trasę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
-NIGHT-

i tego sie trzymaj
a mi nie odpisuj bo tracisz czas
jak zacznisz czytac co pisze i rozumiec moje posty wtedy sie odezwij
jak narazie nie czytasz co pisze tylko KTO PISZE.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Leszczyński fan

Co by mogło być , różnie ? Nie ośmieszaj się jak Well ma wejść do PO , skoro nie potrafi wygrać wyjazdu ? Są ciency i tyle , a że wczoraj pokonali Falubaz ? Co to znaczy że od razu są mocni ? Nie , to Falubaz jest słaby , a wczoraj Dudek. Wykładnikiem Wella było pokonanie Ckm u siebie , no i też zaczęto mówić że Well jest mocny itd. Przyjechali do Leszna i co ? Nawet nie nawiązali walki , a ty bredzisz że mogło być różnie ?

| Odpowiedz
blokuj
-NIGHT-

a po co wygrywac wyjazdy?
mozesz nie wygrac zadnego wyazdu i byc mistrzem polskina tym polega specyfika PO
1 mecz i do widzenia.

| Odpowiedz
blokuj
Sebol

Toruń rywal dla Leszna, mogłoby być różnie? . Większych głupot nie czytałem. Powiedz mi kim ten Toruń ma zaskoczyć. RZ pokazała moc Torunia w obu spotkaniach. Frątczak i jego ekipa, niech pokaże kunszt swojej mocy i wygra na wyjeździe. A nie kalkulacje bo Unia mecz przegrała. Słabe to. Graty Lwy

| Odpowiedz
blokuj
Sebol

Jak czytam relacje i argumenty userów, że Unia mecz oddała to żal mi tego towarzystwa. Baron dał ciała taktycznie i tu jest pies pogrzebany. Tak jak pisałem, przegrać wygrany mecz to jest sztuka. I Baron tego dokonał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Bodek508

Leszno to najbardziej sprzedajna drużyna ligi (pamiętamy cyrk z Tarnowa). Goni ich Betard za oddany mecz z Falubazem. Baron może i dał ciała ale wziął kasę i podobna niemoc w trzech ostatnich biegach czeka Leszno w Zielonej. No i oczywiście zachwyty .... co za mecz co za widowisko - tylko, że ustawione. Żenada

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Karol79

Nie potrzeba dowodów, widać to gołym okiem, normalne że nikt nikogo za reke nie zlapal. Chyba że jest się zaslepionym i nadal wierzysz w czystość sportu :).
Wytykac można kilka meczy, choć by ten z Gorzowem z przed kilku lat, każdy kto ma rozum wie o który chodzi.

| Odpowiedz
blokuj
Sebol

Powiem Ci tak - Toruń powinien gryźć tor a wręcz nawet wp.....lać i skończyło by się mówienie o tzw "wałkach". Macie drem team i Frątczaka więc pokażcie swoją moc na wyjeździe i skończy się marudzenie. Jesteście tak zaślepieni tzw "wałkami Unii" a co Wy pokazujecie - marazm i sztukę jak drużyną gwiazd można zamiatać ogony tabeli. Życie i fakty. Bywaj

| Odpowiedz
blokuj
Bodek508

w Tarnowie 3 x 5-1 a w Częstochowie 2 x takie wyniki w ostatnich biegach. Dlaczego bo tyle starcza do "zwycięskiej" czytaj opłaconej porażki. Hampel wychodzi pierwszy spod taśmy i przyjeżdża .... ostatni, Kołodziej jedzie jak nieopierzony junior, Emil jakby był na huśtawce. Oczywiście każdy może mieć słabszy bieg, słabszy dzień tylko te "słabości" trafiają się w podobnych okolicznościach i dla potrzebujących. A dowody o jaką kasę poszło tego nie wiem. Dlatego te zachwyty nad "sportową" walką są dla mnie żenujące ... ale Ciebie mogą fascynować.

| Odpowiedz
blokuj
-NIGHT-

tam kasy nie bylo w ogole
oddaja bo ktos potrzebuje i mozna uwalic
gkm i torun
gkm zeby tarnow sie utrzymal i kolodziej mila z tego korzysci dalej
torun zeby nie byl w po bo to trudniej niz z ckm
kasy bym w to nie wlaczal w ogole.

| Odpowiedz
blokuj
Sebol

Zagar, Miedziak, Lindgren, Madsen byli na maksa spasowani i nie trzeba się za dużo znać na żużlu żeby zauważyć, że jak Unia nie odskoczy do 13 biegu to w 14,15 będzie ciężko. I tak się stało. A fascynacje to sobie daruj. Druga kwestia Częstochowa czy ma powody do radości po wygranym meczu?. Wiedzą o tym, że taką jazdą w PO dużo nie ugrają. Wynik w tabeli pokazuje wyraźnie, że nie mają na tą chwilę, żadnych bonusów za dwumecz.

| Odpowiedz
blokuj
Syki

Jaki z tego wniosek? Jak Torun jedzie piach to inne druzyny powinny sie zmobilizowac i tak rozgrywac spotkania, zeby za uszy wciagnac GetWelli do PO . . .

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.