Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Maciej Żurawski: W starym kinie

- Moim zdaniem zawirowania wokół Lewandowskiego w Bayernie spowodowały dużo złego. Odejdzie, nie odejdzie, podoba mu się w Monachium, nie podoba - mówi były wybitny piłkarz, dziś ekspert piłkarski w TVP.

przeczytaj cały artykuł


Alex Skoczek

Świetne wywody i bardzo mądre, przemyslane, ładne wypowiedzi Maćka. Takich zawsze da się lubieć i szanować. U nas pokutyje durne myślenie, że aby krytykowac samemu trzeba być nie wiadomo kim, jakimś wybitnym. A g..o prawda. Wystarczy miec dobre pojęcia i umieć zauważać to, czego nawet sama kadra nie widzi. Jak się właśnie boleśnie przekonaliśmy, kryzysu - a raczej tego co on przyniesie- nie widziała ani kadra, ani PZPN ani sam Nawałka, ani kibice.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tulisManore

chyba tylko tacy kibice jak ty, piknikowi znawcy, co są świetnymi ekspertami od każdej dyscypliny sportowej, w których akurat Polacy aktualnie występują, tak jest z siatkówką, piłką ręczną, nożną, skokami narciarskimi i wszystkimi innymi, nie znacie zasad, nie potraficie doceniać samego sportu, musicie komuś kibicować i oczywiście puszyć się, kiedy wasi faworyci zwyciężą, bo przecież o to tylko wam chodzi, żeby poczuć się lepszym od innych, prawda?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.