Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Adam Nawałka - oto główny powód rezygnacji

- Odpowiedzialność za drużynę była głównym powodem tej decyzji, aby ktoś inny przejął reprezentację - powiedział Adam Nawałka zapytany o główny powód rezygnacji z pracy z kadrą.

przeczytaj cały artykuł


Marcin Karasiński

"Ojoj , oj trener powinien zostać, o jejku !" Jeszcze wczoraj wszyscy go hejtowali, a dziś nagle prawie wszyscy płaczą. Czasem można odnieść wrażenie, że piszą tutaj schizofrenicy. Owszem Nawałka jakoś ich ułożył po Fornaliku, dzięku czemu awansowali na EURO i do MŚ. Prawda jest jednak taka, że już na EURO można się było przyczepić do braku zmian w kluczowych momentach meczów (np do braku zmiany np. Fabiańskiego na Boruca w konkursie rzutów karnych z Portugalią), Ewidentnie był zachowawczy i nie lubił podejmować ŻADNEGO ryzyka, co nie jest cechą trenerów wybitnych. Przy okazji gra Polaków na EURO 2016 była nudna jak flaki z olejem, rajdy Grosickiego plus indywidualne akcje Błaszczykowskiego, potem było już coraz gorzej nawet w słabej grupie eliminacyjnej do MŚ 2018. Gdyby Dania już jesienią 2016 grała tak jak jesienią 2017 to ona miałaby 1 miejsce w grupie, a my odpadlibyśmy w barażach. Takie są fakty. Jeżeli Polska będzie grała coraz słabiej to nie będzie to wina nowego trenera, ale zmęczenia materiału i braku nowych, dobrych zawodników. (bo niby skąd się mają brać? z naszej beznadziejnej ligi??)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Max94

mądre słowa, nie którzy patrzą tylko na ranking i statystyki i dla tego dla nich Adam był dobry, ale co to za rywale kazachy i Armenia czy Gilbatary

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.