Wątek dotyczący artykułu

PGE VIVE Kielce w tarapatach. Klub prosi o rekordowe dofinansowanie

VIVE Kielce zmaga się z problemami finansowymi. Spółka zarządzająca drużyną poprosiła władze miasta o dodatkową dotację w wysokości 4,5 miliona złotych. To ponad dwukrotnie większa kwota niż rok temu.

przeczytaj cały artykuł

czwarty4

bez tego klubu, 80% ludzi na świecie, którzy mają jakiekolwiek pojęcie o tym , że takie miasto jak Kielce w ogóle istnieje, nie miało by bladego pojęcia o tym naszym zaściankowym pierdziszewie. Macie tego świadomość? To nie jest prywatny klub, tylko dobro wspólne, jedyne jakim poza granicami tego ubogiego województwa, jesteś w stanie jeden z drugim się pochwalić. Minuta emisji spotu promującego jakiś region, w telewizji publicznej kosztuje 400 000 zł. Czyli chodzi nam o emisję 10 spotów, które ch... znaczą, w porównaniu do chluby jaką ten klub przynosi naszemu miastu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Riihimäki

Tak, to prawda, mieszkam w Finlandii, ludzie tam kojarzą polskie miasta, tj; Warszawa,Gdańsk,Kraków i właśnie Kielce, Puławy i Płock hmm ciekawe dlaczego ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
shower

no i co z tego? jak jest wartość dodana tego że ktoś w Finlandii zna nazwę Płock czy Kielce?? żadna!! regiony się reklamują bo liczą przyjedzie kilkaset tys. ludzi a nie garstka i pokazują najpiękniejsze miejsca. Myslisz że do Krakowa ktoś jeździ dlatego że Wisła Kraków grała w europejskich pucharach??? zapłacisz komuś kasę by się dowiedział że Ty istniejesz? zaściankowe myslenie. Ja jestem zapalonym turystą, objeździłem wiele miejsc w Europie i prawie całą Polskę i z całym szacunkiem ale Kielce praktycznie nie mają nic do zaoferowania (byłem w Kielcach turystycznie) zresztą Płock podobnie choć mają Wzgórze Tumskie z katedrą ale dla Kielc czy Płocka nikt do Polski nie przyjedzie turystycznie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Riihimäki

aha, czyli nie ma sensu promować miasta, bo i tak nikt nie przyjedzie?! kiepski turysta z ciebie, świętokrzyskie ma dużo do pokazania (to nie same Kielce są)!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.