Wątek dotyczący artykułu

To może być koniec PGE Turowa Zgorzelec!

Jak wynika z informacji portalu zgorzelec.info, koszykarski klub PGE Turów Zgorzelec może w najbliższym czasie ogłosić upadłość i tym samym wycofać się z rozgrywek Energa Basket Ligi.

przeczytaj cały artykuł

Wacław Słowikowski

To ch...a wiadomość. Najpierw Czarni Słupsk teraz Turów Zgorzelec, a za chwilę może i Stal Ostrów Wlkp. Może dojść do takiej sytuacji jak w ekstra lipie żużlowej, gdzie jest zaledwie 8!?!, drużyn ligowych! Najważniejsze, że na muzea i wody geotermalne dla Rydzyka płyną - "biliony". Na koszykówkę w miastach nie ma. Zapamiętajcie to wyborcy przy urnach wyborczych, jak Was w ch...a rolują partie polityczne. Na biurokrację grube miliardy są, na kościoły są, na aparat ucisku są. Na sport nie ma. Albo każą nam oglądać tych złamasów-łamagów polskich na mundialu, gdzie przewalili na to setki milionów złotych i g... z tego co wynika...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
spidermarx

Aparat ucisku ? Czlowieku ogarnij sie. Co ci koscioly przeszkadzaja ? Tak krzyczysz to mam pytanie. Wypisales sie z tego kosciola skoro tak cie parzy ? Przeciez mozna. Dawales dzieci do chrztu ? Od razu mowie ze nie jestem moherem. Katolik ale nie praktykuje. Zalosna bufonada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Andrzej Roman

Szkoda że prawdziwym komunistom z przekonania, wychowanych w duchu komunistycznym, szkodników niszczących opozycję nikt niczym nie każe, ba bierze ich do rządu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
stg

Człowieku wez się ogarnij nie ma czegoś takiego wierzący nie praktykujący albo wierzysz i uczestniczysz albo nie (takie usprawiedliwianie się trochę wierzę trochę nie zależy jak mi leży) przemyśl i się opowiedz po jakiej stronie barykady stoisz.,a co do sportu skoro stać państwo na utrzymywanie kościoła to czemu nie sportu.wolę chodzić na mecze niż uczestniczyć w mszach bo po prostu jestem nie wierzący a moje podatki idą na jakiś tam "kościół"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
spidermarx

Jak to nie ma. Oczywiscie ze jest. Bog jest wszedzie. Nie musze chodzic do kosciola zeby sie do niego modlic. Jakiej barykady ? Normalny jestes ? Zenada. Skoro twoje podatki ida na jakis tam kosciol to wypisz sie z kosciola. Jest taka mozliwosc. Dlaczego tego nie zrobisz ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
thomas117

Te ksiądz, weź się uspokój. Chcesz wierzyć w swoje bożki to wierz, ale nie zmuszaj do tego innych. I co Ty ciągle o tym wypisywaniu z kościoła? Myślisz że tego nie zrobiłem? I tak widnieję jako katolik, bo przecież Polska to 95 % katolików i nie można nikogo z listy skreślić bo wszystko się rozsypie. Statystyka musi się zgadzać. Tak więc już przestań nawracać, tym bardziej że to post o Turowie, a nie Twoim kościele i bożkach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.