Wątek dotyczący artykułu

To może być koniec PGE Turowa Zgorzelec!

Jak wynika z informacji portalu zgorzelec.info, koszykarski klub PGE Turów Zgorzelec może w najbliższym czasie ogłosić upadłość i tym samym wycofać się z rozgrywek Energa Basket Ligi.

przeczytaj cały artykuł

ws21

No i bardzo dobrze. Kluby oparte na kosmicznych zasadach muszą odejść w niepamięć. Ani miasta ani Spółki Skarbu Państwa nie zostały powołane w celu utrzymywania zawodowego klubu sportowego. Jeśli prywatna firma chce utrzymywać klub, proszę bardzo, ale kosztem w firmie to być nie powinno.
Może wreszcie zapanuje normalność i skończy się zerowanie na "państwowym" czyli niczyim?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eeeee

Że na Ciebie można też byłam pewna. Liczyć inaczej oczywiście :(
Ale już nie przeszkadza Ci zupełnie jak również spółki SP sponsorują klub, któremu kibicujesz? Albo pompują grube miniony w dziwne fundacje.
I mylisz się: państwowe to nie jest niczyje. To jest nasze. Moje również.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ws21

Ależ przeszkadza mi. Wypowiadałem się na ten temat.
A "państwowe" to także moje. I pracownik takiej spółki nie ma ani grama większych praw do jej majątku niż ja. Więc mało mnie obchodzi że 15 000 pracowników PGE to kibice Turów, ja sobie nie życzę. W sądzie można sprawdzić czy w celach działalności spółki jest finansowanie innej, sportowej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Andi1

To tu sie mylisz.Kluby w tak duzych spolkach powstawaly tylko dlatego zeby pracownicy tych zakladow mieli po pracy czas na rozrywke np. sport.Tak jest na calym swiecie. Jak by byla tak duza spolka w prywatnych rekach to napewno by lepiej dzialal klub sportowy.
Ty rozpisujesz o majatku Skarbu Panstwa a ja pisze ze ci pracownicy ciezko pracuja zeby utrzymac ten Zaklad Skarbu Panstwa a nie ty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
ws21

Ciężko pracują i dostają za to wypłatę. I nic więcej im się nie należy. A za swoje rozrywki niech płacą z własnej a nie mojej kieszeni.
A z tym, że tak jest na całym świecie to zaliczyłeś pełny odlot. Tak było w PRL gdzie wszyscy piłkarze ze śląska byli na etatach górników dołowych. Pora się odzwyczaić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.