Wątek dotyczący artykułu

To może być koniec PGE Turowa Zgorzelec!

Jak wynika z informacji portalu zgorzelec.info, koszykarski klub PGE Turów Zgorzelec może w najbliższym czasie ogłosić upadłość i tym samym wycofać się z rozgrywek Energa Basket Ligi.

przeczytaj cały artykuł

stg

Sorry ale już dawno się z niego wypisałem ,a kościół dalej karmiony jest z moich podatków .Bóg jest wszędzie powiadasz, ale coś się pozmieniało? 5 przykazań kościelnych przestało obowiązywać.Rozgrzeszenia też sam sobie udzielasz to super sprawa.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
spidermarx

Tym sie roznimy ze ja wiem o czym pisze a ty usilujesz byc dowcipny a wychodzi zenada. Apostazji dokonales wiec dlaczego placzesz ? Nie pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stg

Tobie się tylko wydaje że wiesz o czym piszesz po pierwsze primo nie płaczę tylko stwierdzam fakt dotowania kościoła z budżetu( czy się to komuś podoba czy nie) czytaj dokładnie. Pogubiłeś się trochę koleś z tą twoją wiarą śmieszne są te twoje bajki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.