Wątek dotyczący statusu użytkownika

Pσtter

Celt o Agnieszce: – Na ten moment plan jest taki, że zagra Cincinatti, New Heaven i w Nowym Jorku. Nie ma absolutnie ciśnienia na punkty, bo to już nie jest ten moment, żeby latać i ganiać za nimi.

margota

Nie wiem czy dobrze rozumiem .... Aga nie ma ciśnienia na punkty ?? To na co według niego ma ciśnienie ?
Przeca przy tych występach Aga nie rozegra się, znowu będą I rundy ?
Chyba, że coś się dzieje nadal z plecami a o tym nikt nie wie ??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Hejka Julio :))
Tak wiem, że na szlema ma ciśnienie :))
Jednak bez zdobywanych punktów, nawet tych małych, może za rok nie dostać się do szlema :( Moze piszę na wyrost, ale bez względu na jej grę czy moje nerwy ... zawsze będę wierzyć, że Aga wróci i będzie wygrywać.
Nie jesteś ostatnia na forum, która kibicuje i wierzy w Agę. Takich osób jest wiele !
Milusiego i słonecznego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Juliaa

Dostac, sie dostanie. Moze nie byc rozstawiona. Tylko tyle. Bedzie grala teraz mniej i bardziej "szanowala" swoj organizm. I ja to ruzmiem. Wole, zeby Aga byal zdrowa przystpepujac do WS, niz grala oslabiona albo kontuzjowana. Patzrac np jak ulozyla jej sie ta drabinka w tym roku na Wimbledonie : 2R Safarova, 3R Makarova, 4R Giorgi ( zakladam hipotetycznie)... cwiercfinal Serena... No to chyba te rozstawinie nic jej by nie pomoglo :P Nawet Aga w swojej najwyzszej formie mialaby problemy zajsc wysoko przy tak niewygodnych dla siebie rywalkach. Latwiej np graloby jej sie z taka Ostapenko, Pliskova, czy Svitolina. Nawet z Caro, z Angie czy z Simona, ktore sa rozstawione.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
margota

To też racja. Boję się, że Aga zacznie spadać w rankingu, tak jak to sie stało z JJ. Tego sie obawiam. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

| Odpowiedz
blokuj
Juliaa

Ale zobacz u Jerzyka ten spadek w rankingu to glownie przez kontuzje... :( Gdyby mial zdrowe kolana, to gralby teraz w Londynie i dostarczal nam pozytwynych emocji. Ehh :( Zobacz na ktorym miejscu jest Stan, Andy... Svieta wyleciala teraz z top 100. Wszystko przez kontuzje :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
margota

Właśnie o te kontuzje mi chodzi. Jeśli Adze będą nadal doskwierały plecy, za tym idą absencje na turniejach to, niestety, będzie spadać w rankingu. Tego bardzo sie boję.
Zobacz co się z Jerzem stało, że w Gdyni podejmie decyzję czy będzie nadal grał w tenisa czy nie. To jest dramat.
Julio, takie czarnowidztwo mi sie włączyło, sorki.

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Niektórzy (Dawid, pozdrawiam) powinni mądrzej dobierać słowa. Zgadzam się z Julią, że zrzucanie całej odpowiedzialności na Agę jest niepoważne. Pół żartem, pół serio to ja tutaj widzę przyznanie, że Aga jest za Sereną i nie będzie płakać, jeśli nie będzie rozstawiona, bo ważna jest forma, a nie numerek. ;D Dziwne wydaje mi się zrezygnowanie z Kanady na rzecz Cincinatti, choć z drugiej strony ma to swoją logikę. Kontuzja nie wyleczy się sama, potrzebny jest odpoczynek i regeneracja. Lepiej potrenować dłużej w Warszawie, niż nadwyrężać plecy pospiesznym przechodzeniem na hard. Fakt, że od dwóch sezonów Aga ma pecha do różnych powikłań, ale też do 2016 jej ciało zachowywało się niemal wzorowo, nie łapało poważniejszych urazów. Rozumiem rezygnację z mączki. Agnieszka nie ma tak długiego stażu, jak Roger, ale zawodowo w tenisa gra już prawie 14 lat, a licząc czasy juniorskie prawie 16 i może sobie pozwolić na wybór. W tym wieku Steffi Graf przechodziła na emeryturę, a przecież Aga nigdy nie miała tylu atutów w ręku, co wybitna Niemka. Jej defensywny styl starzej się szybciej niż jakikolwiek inny. Dlatego ergonomiczne podejście do Touru jest zrozumiałe. Zrobiła już tyle dla polskiego tenisa, że może grać i prowadzić swoją karierę jak uzna za stosowne. W końcu to ona jest multimilionerką, a my mędrkujemy o tenisie pod avatarkami rodem z kreskówek. ;)

| Odpowiedz
blokuj
margota

No Potterku, avacik masz cudny :**)
Słodki ;))
Wiem, że Aga sama dobiera sobie częstotliwość wystepów. Przez tyle lat jej organizm opierał się wszelkim "boleściom" ! Po prostu lekko wkurzyły mnie słowa Celta. Na pewno Aga martwi się swoim stanem, tak z jednej strony, ale wydaje mi się że trochę straciła serducho do gry w tenisa. Znasz mnie na tyle, że nie muszę Ci tłumaczyć komu kibicuję ..AGA, AGA !!
Nie ukrywam, że było dla mnie niezrozumiały występ w Eastburn - przed samym Wimbledonem (cholera nie byłam)
Nie jestem wkurzona .... jestem zmartwiona. A Celtusia ... nie lubię, chociaż nic facet mi nie zrobił.
Tak teraz tenisowo ;) Jej serwic, podania po linii i zbieranie 90% piłek ..... nie istnieje. Kłedę to na karb braku kondycji po leczeniu kondycji.
Potterku , musi ruszyć Kato :))

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.