Dyskusja

Piotr Świerczewski: Zakończenie współpracy z Adamem Nawałką to błąd

- To było pasmo sukcesów. Pamiętajmy, z jakiego miejsca w rankingu FIFA startował trener Nawałka. Dał nam dużo radości. Wskrzesił tę drużynę - mówi Piotr Świerczewski.

obejrzyj wideo


Stelmet_Falubaz

I co ci ten ranking FIFA dał? Czy ty człowieku nie widzisz jak wygląda gra Polaków. Tyle lat Nawałka brał pieniądze i to nie małe i wszystko co zrobił to skrzyknął swoich kolegów i zapewnił im płatne wakacje. Po ostatnich 2 latach jest gorzej niż było z reprezentacją.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
camel

Zgadzam się że rankingowe umiejscowienie nas to porażka jednak nie da się zaprzeczyć że awansuje się za zwycięstwa a te są najważniejsze - jeślibyśmy wyszli z grupy i przegrali np po karnych z Angolami byłoby fajnie - wszyscy by mówili taki mamy styl ważne że skuteczny.Osobiście mam wiele zastrzeżeń ale na pewno nic nie wiem i nie jestem w stanie stwierdzić na 100% a gdy opadły emocje to jednak trzeba zgodzić się że krzywdzącym jest publiczne wieszanie go za jaja bo 2 awanse z rzędu na me i mś, wyjscie z grupy i osiągnięcie 1/4 finału, ogranie Niemców to jest bardzo wiele jak na kadencję kogoś kto nie ma wielkiego trenerskiego nazwiska i patrząc na to w jakim stanie byliśmy gdy przychodził.Dodatkowo uważam że selekcjoner nie ma tak łatwo jak trener w klubie który przygotowuje swoją ekipę i jest z nią cały sezon np i za ten wynik jest rozliczany - szczególnie jeśli mówimy o selekcjonerze słabej czy co najwyżej średniej reprezentacji bo taką np Belgię to nie jeden z nas pewno doprowadziłby do 1/4 finału. Znajomy był ostatnio na sparingu jednej z naszych ekstraklasowych ekip i siedział jeden rząd nad dwoma byłymi piłkarzami - jednego nie pamiętam a jeden był ikoną swego klubu i twierdzi że zamiast oglądać mecz słuchał ich dialogu na temat Arłamowa gdzie impreza była nieziemska i słynnej siatkonogi Glika który po prostu za dużo procentów miał w organizmie co spowodowało taki a nie inny upadek. Tylko ostre przepicie lub jakiś mega wewnętrzny konflikt mogą tłumaczyć brak paliwa w 30 minucie,brak waleczności i wybiegania u bądź co bądź profesjonalistów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M74

Ja Nawałki za jaja nie wieszam, bo już po Euro 2016 doszedłem do wniosku, że chłop jaj nie ma. Ten mundial to tylko potwierdził, trener stracił posłuch u piłkarzy, koncepcję, a selekcja drużyny oraz przygotowanie fizyczne wprost wołają o pomstę do nieba. Zabieranie nieprzydatnych kolesi "za zasługi", albo kontuzjowanych grajków, którzy niemal na pewno nie wystąpią, to żart z kibiców. No ale każdy z nich za "udział" na mundialu ładną kasę trzepnął - i o to głownie chodziło. Naturalnie Nawałka robił niezłą robotę z kadrą przez te lata, tylko jak przyszły najważniejsze występy skończyło się jak zwykle. Imprezka w Arłamowie była, bo info poszło z kilku źródeł, nawet Boniek chlapnął. Glik załatwił się na bani, a braki kondycyjne u niemal wszystkich graczy było widać gołym okiem. Potrzebny trener z zagranicy, z mocnym charakterem i mentalnością zwycięzcy, który chwyci za jaja naszych "gwiazdorów" i nie będzie ulegał osobistym sympatiom. Czas na odmłodzenie kadry i jej odchwaszczenie, oraz nadanie jej jakiegoś stylu gry. Bo na granie w poprzek i do tyłu oraz "na długą lagę" to już od dawna patrzeć nie można. Smutne, że Araby i Azjaci nauczyli się grać w piłkę, i nawet da się ich mecze oglądać z przyjemnością, a Polacy ciągle ten sam piach przesypują. Boli, że świat nam tak uciekł, a przecież grajków niby mamy - większość z nich kopie w uznanych europejskich klubach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.