Wątek dotyczący statusu użytkownika

Pσtter

Celt o Agnieszce: – Na ten moment plan jest taki, że zagra Cincinatti, New Heaven i w Nowym Jorku. Nie ma absolutnie ciśnienia na punkty, bo to już nie jest ten moment, żeby latać i ganiać za nimi.

Juliaa

I teraz moje spostrzeznia. Rozumiem, ze problemy Agnieszki to rowniez problemy calego sztabu. Rozumiem, ze czasami najbardziej obrywa sie wlasnie Dawidowi i Tomkowi... Jednak czytajac slowa Dawida "Mamy przeróżnych ludzi do tego, żeby pomagać jej w przygotowaniach, aby miała jak najwięcej wsparcia. Koniec końców to Agnieszka wychodzi na kort i to ona musi mieć w głowie wszystko poukładane i być gotową do rywalizacji." wyglada to tak jakby Celt umywal rece. "My robimy wszystko, ile jestemy w stanie zrobic, a wynik zalezy tylko od Agnieszki." "To jej sie musi chciec grac" Wiem, ze bardzo uproscilam.... Ale jak widac nie tylko ja zauwayzlam, te "szpileczki" Celta. Rozumiem bezradnosc Dawida, zlosc, czy rozczarowanie, po porazce swojej zony. Rozumiem, ze moze miec pretesnje, zale, zastrzeznia. Ale niech to powie Agnieszce prosto w twarz... Udzielanie wywiadu i wywlekanie tych wszystkich rzeczy w prasie, to chyba najgorsza rzecz jak mogl teraz zrobic. Juz niektorzy "dziennikarze" pochwycili jego slowa i rzucili sie jak hieny... Wyglada, niestety to tak, jakby Dawid chcial sie wybielic i pokazac swoj "obiektywizm". Jakby byl tylko trenerem Agi. Panie Dawidzie, Pan chyab zapomnial, ze Agnieszka to przede wszystkim Panska zona. I bez wzgledu na to, ile daje z siebie na korcie, powinien Pan ja chronic przed hejtem... Na tym polega milosc. Nawet jesli to Pan obrywa najbardziej po jej porazkach. I teraz polzartem, polserio. Gdyby to moj partner krykowal moja prace publicznie np przed znajomymi, to kazalabym spac mu na wycieraczce ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Juliaa

Na pewno nie na krytykowaniu swojej zony publicznie i rzucaniu jej na pozarcie hejterom. Rozumiem taka rozmowe w cztery oczy, wsrod ludzi ze sztabu Agnieszki. Ale po co to mowil polskiej prasie?! PO CO?!! Dla mnie to wyglada tak, jakby Dawid chcial zrzucic cala wine na Age. :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia

Rozumiem twoje lekkie wzburzenie ale moim zdaniem laczenie fukcji mezusia i trenera nie jest zbyt.....wlasciwe.
I jeszcze rzecznik.....
Wiktor istnieje jeszcze ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
stanzuk

Wiktor już tylko na papierze jest pierwszym trenerem. Został całkowicie zmarginalizowany przez Celta, i jedyne co mu pozostało, to wyrzucanie z koszyka piłeczek na kort podczas treningów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Seb Glamour

Czy Ty aby nie przesadzasz?Jak sama zauważyłaś,bardzo uprościłaś...ja w jego słowach nie widzę jakiejś wielkiej krytyki Agi....choć może Dawidowi trudno pogodzić dwie role i stąd takie,a nie inne słowa.Kto wie,może szykuje się rozwód....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Juliaa

Z przymruzeniem oka. Dam Tobie Sebus rade. Jezeli Twoja kobieta przypala nawet jajecznice, to nie mowisz tego otwarcie na spotkaniu wsrod znjomych: "Moja kobieta, to beznadziejna kucharka i nawet jajecznicy nie potrafi usmazyc" Zareczam, ze juz nic wiecej Tobie ona nie ugutuje. Ba! nawet nie bedzie probowac ;) .... I chyba to tez dziala w druga strone... Nie chcialbys uslyszec jak na publiczym forum Twoja partnerka mowi " Moj facet to nawet szafki z Ikei nie potrafi zlozyc" ..

| Odpowiedz
blokuj
Seb Glamour

Ja to wszystko wiem....jest też złota zasada-nigdy nie mów kobiecie,że przytyła,źle wygląda i kiepsko gotuje;)Oczywiście Dawid się zagalopował i poszło wszystko w eter....może rzeczywiście trudno mu póki co pogodzić ze sobą obie role.Teraz po dłuższym zastanowieniu myślę sobie,że to była taka typowo emocjonalna wypowiedź....taka trochę przelana czara goryczy.Cóż...będą to musieli przerobić;)

| Odpowiedz
blokuj
Juliaa

Masz racje. Pewnie to powiedzial w emocjach. Musza to "przerobic". Moze z tego wyjsc albo dobry seks... albo ciche dni :P

| Odpowiedz
blokuj
Juliaa

"Ciekawe też, jak wyraznie zarysowuje się podział sztab - Agnieszka"

"Rok temu też dość konkretnie podsumował po IV rundzie. Wydaje mi się, że najbardziej te kolejne porażki przeżywa Wiktorowski"

"To chyba pierwszy raz, że Dawid Celt wypowiedział się tak otwarcie i, powiedziałbym, mocno."

To nie moja slowa. To reakcja dziennikarzy na ten artykul. Jednego z GW, drugi jest komentatorem dla tvp sport, a trzeci dziennikarzem Tenisklub.

Jak widzisz, wiedzieli co "wychwycic" :) Zapytam jeszcze raz: Po co Dawid udzielil tego wywiadu dla GW?! Po co?! Lepiej sie teraz z tym czuje? Aga zacznie lepiej grac? Za malo hejtu w sieci na Radwanska?

| Odpowiedz
blokuj
Seb Glamour

Może uznał,że w ten sposób ją zmobilizuje?Przypomina mi się od razu Navratilova i jej krytyka Agi w mediach,kiedy była w teamie.....myślę,że Aga jest przyzwyczajona do głaskania bo Tomek przez te wszystkie lata nic innego nie robił;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Juliaa

To mogl ja zmobilizowac w domu, na korcie, w szatni przed meczem. Gdziekolwiek. A nie publicznie udzielajac wywiadu. Niestety dla mnie wyglada to tak, jakby Dawidek chcial sie wybielic. My robimy wszystko , ile jestemy w stanie, a to Aga nie daje z siebie wszystkiego... Pamietasz ten challenge w meczu z Muguruza w czasie Wimbledonu. To on jej zasugerowal z trybun, ze byl aut. Dziennikarze prowokowali Age na konferencji, zeby powiedziala cos wiecje na ten temat. A ona wziela to na siebie. To byla moja decyzja, moj challenge, nikt mi niczego nie sugerowal i do nikogo nie mam pretensji. Jeszcze raz powtorze, pewne rzeczy powinny zostac w sztabie Agnieszki. Dziennikarze czekaja jak te hieny na teki newsy. A jezeli Dawid nie daje sobie z tym rady, to niech zrezygnuje. Niech trenuje Maje Chwalinska, zajmie sie druzyna Fed Cup, komentuje dla tvp czy eurosportu. Kazda kobieta, zapewniam Cie, ze kazda, chce meza, ktory ja wspiera, ktory jest z nia na dobre i zle i ktory nie krytykuje jej publicznie...

| Odpowiedz
blokuj
Seb Glamour

Myślisz,że Dawid jej nie wspiera?Spokojnie,nie linczuj go,teraz zdarzyła mu się wpadka ale to nie znaczy,że jest złym mężem.Generalnie uważam jednak,że pomysł z mężem sparingpartnerem/trenerem nie jest dobry.....niestety więź emocjonalna nie jest dobra w takim układzie,tu potrzeba chłodnej głowy,chłodnej oceny.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.