Wątek dotyczący statusu użytkownika

Pσtter

Celt o Agnieszce: – Na ten moment plan jest taki, że zagra Cincinatti, New Heaven i w Nowym Jorku. Nie ma absolutnie ciśnienia na punkty, bo to już nie jest ten moment, żeby latać i ganiać za nimi.

Juliaa

A teraz jeszcze wypowiedzi Agnieszki dla Polskiego Radia. Cale szczescie sa jeszcze dziennikarze, ktorzy Agnieszke szanuja i z ktorymi Aga chetnie rozmawiam ;)

"Moje ciało nie jest już takie, jak dziesięć lat temu. Wiele rzeczy po drodze się zmieniło: inne przeciwniczki, inny tenis, wszystko zaczyna być inne… Dopóki będę wierzyć, że mogę grać na wysokim poziomie, będę grała. Jeśli będzie inaczej, to, niestety, nie zobaczycie mnie w tabelce (rankingowej – przyp. red.). - zapewniła. "

" Plan startowy na pewno będzie się zmieniał w stronę tego, by grać mniej. Nie sądzę też, żebym kiedykolwiek jeszcze wyszła grać na ziemi. Chyba, że… zmienię zdanie – kobieta zmienną jest. Będziemy zmieniać tyle, ile to możliwe, żeby być świeżym i zdrowym. Jestem bliżej końca kariery, niż początku, więc dużo czasu nie mam – zobaczymy, jak skończy się ten rok i będziemy myśleć nad kolejnym - powiedziała. "

"Przed turniejem było więcej rehabilitacji niż treningu, ale mimo to, wyszło dobrze. Wiadomo, że druga runda Wimbledonu nie jest żadnym sukcesem, ale czułam się w miarę dobrze po tylu ciężkich meczach na trawie. Bywały takie lata, że po graniu trzygodzinnych meczów bez żadnej przerwy wyglądałabym jak mumia - stwierdziła optymistycznie."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.