Wątek dotyczący artykułu

Michał Wachowski. Ostro w lewo. Na trybunach prawo nie obowiązuje? Ludzie palą jak smoki (felieton)

Kibice na stadionie nie mogą cieszyć się smakiem papierosa. Wynika to z ustawy z 2010 roku o zakazie palenia w miejscach publicznych. Wiele osób ma jednak ten zakaz w poważaniu. Co gorsza, nie reagują też kluby i zatrudniana przez nich ochrona.

przeczytaj cały artykuł


unia metalika

A po kiego Ci nie palący pseudo kibice pchają się do ludzi co palą ,niech spadają na sektor wyznaczony dla dzieci i niepalących,a dym z grila im nie przeszkadza ,mimo tego że nic nie widzą i truje ich bardziej niż dymek z papierosa na otwartej przestrzeni,bo żrą tylko i obrażają się na prawdziwych kibiców jak zobaczą że ktoś pali .
Niech wywalą prawdziwych kibiców,ciekawe ilu przyjdzie nie palących po kilku przegranych meczach,kaski pewnie zacznie brakować w każdym klubie.
Co by nie pisać to palący w tym kraju płacą taki podatek że powinni być bardziej uprzywilejowani od tych niepalących ,na których płacimy podatek żeby byli fit.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
mały czarny

Chodziłbym na mecze ale dym z fajek mnie wkurza. Ciekaw jestem ilu kubiców zacznie przychodzić na stadion gdy smierdziele przestaną zatruwać powietrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.