Wątek dotyczący artykułu

Wimbledon: polskie mecze w deblu i mikście. Roger Federer i Serena Williams zagrają o IV rundę

W piątek w Wimbledonie przeciwko sobie zagrają Łukasz Kubot i Marcin Matkowski w deblu oraz Alicja Rosolska i Matkowski w mikście. W III rundzie singla wystąpią Roger Federer i Serena Williams.

przeczytaj cały artykuł

margota

"W piątek w Wimbledonie przeciwko sobie zagrają Łukasz Kubot i Marcin Matkowski w deblu oraz Alicja Rosolska i Matkowski w mikście. "
Panie Łukaszu Iwanek dobra mocna kawa z rana zdziała cuda :))
Kubot i Matkowski zagrają przeciwko sobie w deblu ? A do tego Rosolska przeciwko Matkowskiemu w mikście ?
Rozumiem, iz przyjęło się w publikatorach , że grają Kuboty (Kubot+Mello) , ale trochę niefortunnie ma oddźwięk w tym zdaniu.
Chyba, że to ja potrzebuję kawy ha,ha,ha,ha,ha,ha ... to zawsze ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

No tak, ale powinni wymienić partnerów bo zdanie brzmi dziwnie np. rosolska i Matka też będą przeciwko sobie w mikście ? ;)
Wiem jestem trochę upierdliwa, ale to jeszcze brak kofeiny we krwi ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Przeca wiem :))
Musiałam sie odezwać, żebyś nie zapomniał mojego głosu ha,ha,ha,ha,ha,ha .... bije mi chyba równo ;))

| Odpowiedz
blokuj
hippekk

Podzielam w pełni Twoją up..erdliwość co do tego radosnego zestawiania par i przeciwników. To nie jest kwestia braku kofeiny, tylko dobrego smaku słowotwórczego ;)
A kawusia - oj tak, koniecznie już, i to mocna... Z rana kawusia musi być...
Miłego kibicowania :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.