Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Rosja - Chorwacja. Kolinda Grabar-Kitarović. Pani prezydent od futbolu

To nic, że w szatni siedziało ponad 20 półnagich facetów. Spoconych, wielu przed prysznicem. Kolinda Grabar-Kitarović przyszła do nich z niezapowiedzianą wizytą, kilku mocno uściskała. Angielski "The Guardian" pisze wprost: surrealistyczna scena.

przeczytaj cały artykuł


grolo

"W szatni po meczu z Danią to jego prezydent Grabar-Kitarović ściskała najmocniej." - A miała nie ściskać? To Modrić stanowi o sile chorwackiej drużyny.
To jej lokomotywa, najwybitniejszy zawodnik od czasów Davora Šukera. Dobrze, żebyś się tego dowiedział, panie Stańczyk!
Stańczyk użył tego faktu dla zdeprecjonowania pani prezydent i samego Modricia, wplątując ich w niejasny kontekst.
Publikowanie czyichś przypuszczeń i wypisywanie domniemań, rzucanie oskarżeń nie potwierdzonych żadnym wyrokiem sądowym nie przystoi dziennikarzowi ... ale chwila! .. o jakim to "dziennikarzu" my tu mówimy?...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Pani prezydent "na mecz z Danią poleciała nie jako głowa państwa, tylko zwykły kibic. Chwaliła się zdjęciami z pasażerami z klasy ekonomicznej i tym, że sama zapłaciła za swój bilet. A potem, na stadionie w Niżnym Nowogrodzie usiadła nie w loży prezydenckiej, tylko z kibicami na trybunach." Rzecz dla nas nie do wyobrażenia, chyba że pół sektora zająłby autobus Bor-owców. A ta ekonomiczna klasa ... brak porównań. Skoro nawet jadąc na narty wynajmuje się i opłaca (z podatków) cały samolot.
- "Szanuję was jako obywatelka Chorwacji i wasz wierny fan. Nie mam zamiaru wtrącać się w waszą pracę, może poza kilkoma komentarzami jako prywatnej osoby. Politycy muszą trzymać się od sportu z daleka. A sport od polityki."
Jak widać między prezydentem a rezydentem jest przepaść. Chorwatom można tylko zazdrościć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.