Wątek dotyczący artykułu

Liga Narodów: jak oni grają! Francja pokonała USA po niesamowitym meczu

Co to był za mecz! Reprezentacja Francji po znakomitym spotkaniu pokonała USA 3:2, dzięki czemu zagra o złoto Ligi Narodów podczas Final Six w Lille.

przeczytaj cały artykuł


Stronghold

Przedwczesny finał! Siatkarska uczta!
1) Ngapeth najsłabszy u Francuzów. On nie zastąpi Leona, powinien zresztą teraz gnić w celi, a nie hasać po boisku ;-)
2) Anderson chyba do końca kariery będzie rzucany między przyjęciem a atakiem. Stany od czasów niezapomnianego Stanley'a nie potrafią wyhodować pewniaka do gry w ataku!! Były próby z Murphy Troy'em, teraz z Patchem (który miał skądinąd bardzo słaby sezon w Vibo Valentii), ostatecznie żeby postawić się trójkolorowym Speraw musiał wrócić do opcji z boskim Mattem na bombie
3) Bardzo się zdziwię, jeśli te dwa zespoły nie powtórzą wyniku medalowego na MŚ. Faworyci na pudło oprócz tych dwóch ekip to Włosi (jeśli postawią do formy Zajcewa i Juantorenę), Rosjanie i Brazylijczycy (jeśli skompletują jakieś porządne przyjęcie typu Lucarelli-Borges, bo grając taką parą jak teraz z Ruskimi zostaną wgnieceni w parkiet przez możiejszych). Na papierze nikt do tej piątki nie ma startu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lewap90

Anderson w USA musi grać na ataku. Mając na przyjęciu Russella, Sandera i Matta, nie można sobie pozwolić na sadzanie któregokolwiek na ławie. Skądinąd Anderson moim zdaniem jest dużo efektywniejszy na ataku niż na przyjęciu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.