Dyskusja

Puchar Europy Par U19 w Żarnowicy
7 lipca 2018, 15:20

0 : 0
Relacja

-NIGHT-

Ko to on bedzie mial jak pokaze screnna
ale problem jest taki ze JAK ZACZNEI ZGLASZAC JEGO ZAORANIE
to bedzie wisial 17 sekund
wiec screen pojiw sie na ZE tam nikt tego nie usunie
a wiesz jak tam trafic przeciez
jak tylko sie pojawi 1 sie dowiesz
i zobacztymy co wtedy powiesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Bo oczarujesz ponetnych? Przeciez wiemy, ze jestes Kreutz a jeszcze wczesniej Russia! Chcesz dyskutowac z faktami? Nie kazdy jest taki swiezy jak viva itp.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebastian Pia

Ja jestem multikontem Nighta. Wielokrotnie udowodniłem ( fakty konkretne) ze jestem z Rzeszowa. Nikt nie miał cywilnej odwagi przeprosić mnie i Nighta

| Odpowiedz
blokuj
Blaszka Torun

Nie przeprowadzalem dochodzenia i tu sie mylisz. Sam zreszta jeszcze na Russia sie do Bottropa przyznales! Wtedy nikt screenow nie robil, bo i kapsli nie bylo, ale kolezko...bylem i pamietam :)

| Odpowiedz
blokuj
Blaszka Torun

Tak wiem, ale nie tylko z tego okresu. Rowniez kiedy byl Russia i zastanawial sie, czy jest kibicem Czewy, czy Rybnika, bo bardzo byl niezdecydowany :)

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Ja pokazywalem bilety z meczów w Rzeszowie...nawet zdj z parku maszyn np z Pedersenem, Larsenem....ale dalej PIA to multikonto Przemka, a ja to Night

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Sebastian Pia

Akurat nie we wszystkich aspektach sę zgadzałem. Jednak Przemek ma wiedze zuzlową i mozna z nim pogadać... zapalony koneser zuzla.... a Ci co głównie jadą po nim....cóż... pozostawie bez komentarza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Oli-34

Sebastian Pia napisał/a komentarz do Niepewna przyszłość Artura Czai. SPAR Falubaz zainteresowany juniorem Lwów

Chlopcze dozynkowy, wam się trafiło utrzymanie jak ślepej kurze ziarno. Tyle w temacie. Jakby Holder był w pelni zdrowy, zlecielibyscie z hukiem. odejmij 2 pkt. Chyba uczyles sie matematyki.

Oj przemus znowu O kontroli

| Odpowiedz
blokuj
Blaszka Torun

Wiesz, ze to swiadczy tylko o Twojej miernej inteligencji? To jest wyrwane zdanie z kontekstu! Nie dodal znaku zapytania i to faktycznie blad, ale trzeba byc ....., zeby w to wierzyc :)

| Odpowiedz
blokuj
artrims

Co on Ci robi że tak bezrefleksyjnie go bronisz ? Mam tylko nadzieję , że nie to o co Was podejrzewam . Na wymioty człowiekowi się zbiera jak się widzi to Twoje wazeliniarstwo . Honoru to Ty człowieku nie masz za 1 grosz . Fuj !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.