Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Rosja - Chorwacja: dwa telefony Władimira Putina do Czerczesowa

Dmitrij Miedwiediew w szatni i telefon Władimira Putina do Stanisława Czerczesowa - tak wyglądały pierwsze chwile po meczu Rosji z Chorwacją (3:4 w karnych). Prezydent Rosji pogratulował selekcjonerowi bardzo dobrego występu na mundialu.

przeczytaj cały artykuł

Nick53

Super mecz - walka od początku do samego końca . Wspaniała walka podziwiam wyszkolenie kondycyjne jednej i drugiej drużyny nad ludzkie siły. Brawo Rosja Brawo Chorwacja. ................................a gdzie my polaki ??????????? myślę, że dobrze , że odpadliśmy w pierwszych minutach Mundialu zmniejszyliśmy oblicze kompromitacji polskiej piłki. Za dużo było na boisku wypudrowanych celebrytów ze świata reklam zamiast piłkarzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (17|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
admen

Świetny komentarz. Cechy motoryczne Polaków na tle Chorwatów i Rosjan są zerowe. Nie wspomnę o waleczności, bo my mieliśmy ja tylko przez 15 min każdego meczu.Jak oni graja w zagranicznych klubach - zapomniałem, ostatnio grzeją ławę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ThorinS

A co się dziwić jak kadra trenuje to na szarfy na nogach?? Kto ich kur... Tak trenuje? I było to widać jak biegali później na boisku. Poprzednie euro tylko nam wyszło, tak to inne mistrzostwa poza Koreą gdzie biegali to tylko stali. Więc kto odpowiada za przygotowanie kondycyjne w reprezentacji?? Nawalka ściąga w meczu z Japonią Zielińskiego i kurzawe, gdzie chłopaki mają najwięcej przebuegnietych kilometrów i napedzaja nasza drużynę.. czy my jesteśmy inaczej zbudowani jak Rosjanie bądź Niemcy? ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.