Wątek dotyczący artykułu

Heinz Kuttin znalazł nową pracę. Sensacyjny kierunek

Heinz Kuttin, były trener między innymi polskiej i austriackiej reprezentacji w skokach narciarskich, ma nowego pracodawcę. 47-latek będzie trenował... chińskie skoczkinie.

przeczytaj cały artykuł


Katon el Gordo

Heinz Kuttin był zawodnikiem z wielkimi osiągnięciami. Jako trener dobrze radził sobie z juniorami, z seniorami miał jednak złą passę. Po początkowych sukcesach w kolejnych sezonach jego zawodnicy "łapali doła". Przez dwa lata (2004-06) był trenerem Polaków. Odchodził w fatalnej atmosferze. Swojemu następcy zostawił "pobojowisko". W przyzwyczajonej do sukcesów w sportach zimowych Austrii, takich wpadek jak w sezonie 2017/18 się nie toleruje. Po wielu latach dominacji na światowych skoczniach austriacki kibic przyzwyczajony do pasm sukcesów łatwo nie wybacza. Teraz przynajmniej częściowo zejdzie swoim rodakom z oczu, i nie będzie ich drażnić swoim narcyzmem. A praca z reprezentacją kobiet Chin pozwoli mu się wykazać (w co osobiście wątpię).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Artur Kozieł

Mylisz się i to grubo.Jedno pytanie dlaczego jak po Kuttinie przyszedł lepistoe to nie zmieniał sztabu?Tylko zostawił ten był przy Kuttinie.Kuttin wbrew pozorom stworzył podwaliny pod dzisiejszą kadrę.Stoch,Żyła,Hula debiutowali w kadrze A kiedy on był trenerem!!!Kuttin to solidny trener z trudnym charakterem,a Polskie skoki wbrew pozorom też wiele mu zawdzięczają.Oczywiście nie pominę tu Lepistoe,a zwłaszcza Kruczka,który też odmłodził kadrę i wykonał kawał dobrej roboty.Także moim zdaniem Kuttin po sobie pobojowiska nie zostawił.a pobojowisko było wówczas w związku i każdy o tym wie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.