Wątek dotyczący artykułu

Nieudany mundial nie przekreśla szans Lewandowskiego. "Marca": Polak nadal na liście życzeń Realu Madryt

Temat transferu Roberta Lewandowskiego do Realu Madryt jeszcze tego lata nie jest skreślony. Dziennikarze "Marcy" twierdzą, że Polak nadal - obok Kane'a, Neymara, czy Mbappe - jest na liście życzeń szefów hiszpańskiego klubu.

przeczytaj cały artykuł


Ojej Ojejku

a niech ten drewniak idzie do tego sRealu... jeszcze większą bekę byśmy wszyscy mieli patrząc na te jego drewniane ruchy i nieudolność. Niech idzie - będzie się z czego pośmiać. Benzema, jak słabo by nie zagrał to i tak lepiej niż Drewniakowski. Arabus to nosem wciąga tego leszcza z Bayernu.
Wnerwia mnie już ten Robercik. Zachowuje się jak rozpuszczony bachor, który nie rozumie słowa "nie" dopóki nie dostanie manta od rodziców. Mały chłopczyk ma marzenie, które musi stać się rzeczywistością, choćby nie wiem co... grać w Realu Madryt... 30tka na karku i nagle go oświeciło, że jeszcze chciałby zagrać w Realu Madryt... PPPFFFFFFFFF Śmiech na sali, stadion się ze śmiechu wali. To drewno w Realu Madryt to tak samo jak wystawić zardzewiałego poloneza w wyścigu F1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

I co ? Już się wyżyłeś?... Już zaspokojony? ...Dobrze ci ?
Bo nam, czytelnikom niedobrze - od tych plwocin i żółci, którymi zalewasz klawiaturę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.