Wątek dotyczący artykułu

MVP I ligi sprawdzi się w EBL. Wysyp kontraktów w Spójni Stargard

Hubert Pabian był w poprzednim sezonie najlepszym zawodnikiem I ligi. Taki tytuł podkoszowemu Spójni Stargard przyznali w głosowaniu trenerzy klubów uczestniczących w rozgrywkach. W kolejnym sezonie 29-latek sprawdzi się na wyższym poziomie.

przeczytaj cały artykuł

stargardzianin

Mamy więc 7. Zastanawiam się co z Konradem Koziorowiczem??? Dalej, Pumała będzie na pozycji 2 jako rzucający obrońca, czy na 3 jako rzucający skrzydłowy? A co z Czujkowskim? Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marolstar

dla mnie na 1 i 2 obowiązkowo Amerykanie, Pabian na 3, na centrze też Amerykanin, należałoby się jeszcze zastanowić nad Amerykaninem na 4 który mógłby grać także na 5 (chyba że da się namówić Hrycaniuka). Pamuła raczej będzie grał na 3, patrząc na kadrę, chyba że zostanie Czujkowski a Pabian będzie grał na 4.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
znany-kibic

oj chyba nie wyspałeś się jeszcze ..... i absolutnie nie chcę Cię tu obrazić ale jeśli szykujesz Pabiana na 3 to chyba nie widziałeś co robiły z nim 4 w I lidze ....
To są zawodnicy do utrzymania składu a siła ma przyjść z zagranicy i albo się uda albo nie.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
marolstar

co robiły ? Patrze na jego warunki fizyczne i uważam że na 4 może mieć problem. Oczywiście że w PLK to będzie zadaniowiec, podobnie jak pozostali. Mnie interesuje jedno, ważne żeby Amerykanie byli najlepsi w lidze i wole jednego mniej byle był to zawodnik robiący różnicę. Napisze nawet więcej, 3 najlepszych Amerykanów w jednej drużynie gwarantuje MP, nawet jak trafia do takiego klubu jak Legia czy Spójnia.....Mi się marzy taka trójka (przekładając proporcje z historii ) jak: Atkins, Respert i McNaull.....a jakby starczyło kasy jeszcze na 4 np takiego Sterna to byłaby paka na........(i tu zostawię kropki).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Gabriel G

znany-kibic ma rację. Pabian jest bardzo, bardzo słaby w obronie i jest to nie do nadrobienia bo taką ma wrodzoną być może mobilność. Szybka 3 z PLK rzuci mu dowolną ilość pkt. Pabian na pozycji 3 to kopalnia punktów dla przeciwnika. Niestety.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.