Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Wybrali najgorszy zespół mistrzostw. To Polska

Serwis realsport101.com opublikował zestawienie najgorszych drużyn mundialu w Rosji. Na czele znalazła się reprezentacja Polski, która wyprzedziła Panamę i Niemcy.

przeczytaj cały artykuł


Thomas Schroder

Jak wygrywają, to oczywiście my, a jak przegrywają, to ich wina! Najłatwiej jest mówić i wytykać błędy zamiast patrzeć do przodu i myśleć pozytywnie. Czy to nie dziwne?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alex Skoczek

Dziwne to jest takie piep...nie, żeby "myśleć pozytywnie" gdy wiadomo, że od podstaw ta drużyna była słabizną a wszystkim wciskano medialny kit, że jest świetna i przygotowana. Patrzeć do przodu? Synku, co Ty pleciesz???!!! Przecież patrzyli od EURO do przodu i co z tego wynikło??? Jedno wielkie NIC! Oszukano cały kraj, kibiców, sponsorów i wszystkich, którzy w tych ludzi wierzyli. Albo więc jesteś naiwny albo palisz głupa z tym swoim pozytywizmem... Właśnie owe "pozytywne myślenie" sprawiło, że wszyscy zostaliśmy zrobieni w wała. Bo wiesz czego tu zabrakło? TWARDEGO REALIZMU I PRAWDZIWEGO PROFESJONALIZMU. Wszyscy znowu zrobili z siebie Polaków frajerów, którzy tylko wierzyli, że "jakoś to będzie" , gdy tymczasem nie miało prawa nic być dobrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.