Wątek dotyczący artykułu

Wimbledon: Iga Świątek rozgromiła faworytkę gospodarzy. Zagra o finał turnieju juniorek

Iga Świątek nie dała żadnych szans Emmie Raducanu i powalczy w piątek o finał juniorskiej edycji Wimbledonu 2018. Polska tenisistka straciła w pojedynku z Brytyjką zaledwie gema.

przeczytaj cały artykuł


zgryźliwy

Sytuacja finansowa naszych juniorów jest chyba naprawdę dobra, skoro Świątek może sobie pozwolić na finansowanie chyba 5 osobowego teamu. Co ci wszyscy ludzie robią ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marc.

Iga Świątek sama niewiele by zdziałała bez materialnej, profesjonalnej opieki Warsaw Sports Group (menedżer Artur Bochenek). Dzięki tym ludziom mogła spokojnie przetrwać 7-mies. rekonwalescencję po operacji, przygotowując się do powrotu pod okiem trenera Piotra Sierzputowskiego i trenerki od przygotowania fizycznego, Jolanty Rusin-Krzepoty. Wróciła na kort w lutym z precyzyjnym planem startów w ITF-ach w Egipcie i USA, dzięki czemu do maja awansowała z pozycji 899 na 330 w rankingu WTA. W Wimbledonie startuje nierozstawiona, ale klasą i doświadczeniem nabytym w seniorskich turniejach przewyższa te rozstawione na podstawie juniorskiego rankingu (już w 1 rundzie pokonała rozstawioną z nr 1 Osuigwe).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.