Wątek dotyczący artykułu

Stelmet Enea BC ma nowego zawodnika

Szefostwo Stelmetu Enei BC Zielona Góra zakontraktowało nowego zawodnika na pozycje 1-2. Kontraktem z klubem z Winnego Grodu związał się Markel Starks.

przeczytaj cały artykuł

prawus

Myślący łopatą ,, jadą po mnie ,minusują , a wiesz dlaczego ? 6 zawodnikom nie zapłaciłem za prace , jestem najlepszy w Polsce , jestem nieskazitelny , wrzechmocny i wiem w Polsce wszystko najlepiej , mam pecha że Anwil trafił na stelmet , nawet nie chce się już wymieniać tych waszych , i was kibiców Boskiego stelmetu nadludzkich godnych naśladowania cech . A co do twoich wpisów - to ,,takie mamy społeczeństwo , jak jego młodzieży chowanie ,, Poszperaj w encyklopedii i zobacz co za idiota napisał tą bzdurę ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tańczący z łopatą

A co cie stary dziadu interesuje, że Stelmet nie płaci swoim i potem sie ciąga po sądach? To nasza sprawa i tobie wara od tego.
Chełpisz się jakbyś wygrał z Lakersami. Zagraj sobie półfinał z nami bez podstawowych dwóch Polaków w Anwilu i zobaczymy jak będziesz ćwierkał cwaniaczku. Jakoś o tym żadnen kibic Anwilu nie wspomniał. Więc ciesz się jak masz swoje pięć minut u syf rób u siebie a nas zostaw w spokoju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Asfodel - nie karmię trolli

Sorry, że się wtrącam ale argumentowanie, że ktoś w składzie nie miał kogoś tam jest żenujące. Patrz nasz mecz z wami w PP. I nie to, że bronię tego trolla, ale w stwierdzeniu, że nie płacicie a cały czas uzurpujecie sobie prawo do bycia wspaniałym i nieskazitelnym klubem ma sporo racji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Tańczący z łopatą

Nic nie szkodzi, wtrącaj się do rozmowy pod warunkiem, że ma to jakiś sens a nie skupia uwagi na obrazie.
Żenujące jest nieprzyznanie tego otwarcie tylko robienie z siebie bohatera.
Proszę o cytat chociaż jednego komentarza świadczącego o tym, że się wywyższamy, jesteśmy wspaniali mimo, że nie płacimy oraz jesteśmy nieskazitelnym klubem. Bo oskarżenia można rzucać sobie na lewo i prawo, skoro już bawimy się w argumentowanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
spidermarx

Posluchaj mlodziencze - skoro decydujesz sie gadac bzdury to ok ale jest jeden warunek - nawet w bzdurach obowiazuje poprawna polszczyzna i zasady ort. Jesli czytam twoje wypociny i widze takie perelki jak ARTYKOL to mimo ze mamy cie tu wszyscy za clowna to dodatkowo zostajesz nieukiem i analfabeta. Rozumiem ze 30 lat temu byl problem ze znalezieniem slownika ort ale teraz to jest zwykle lenistwo. A bycie clownem,nieukiem i leniem to juz max. Naprawde wstyd. Wole nie myslec ze jestes doroslym czlowiekiem ale przypisany ci status 11 latka tez wydaje sie coraz bardziej na wynos.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
prawus

spidermarx eurydyto , zielonogórski Miodku i zdobywco Nobla w literaturze . Skoro ja pisze bzdury , robie błędy , nie mam pojęcia o składni i o ortografii , to proponowałem już tyle razy : zablokować , nie czytać , nie męczyć oczu na odpowiadanie mi , a spojrzeć na inne strony gdzie nie 11 latkowie , poprawnie piszący dorośli , itd itd itd piszą o prowadzeniu klubu , jego relacjach finansowych , kilkuletnich zobowiązań itd . Udajcie się na te strony i zobaczcie jak poprawnie piszący Polacy zachwycają się waszym klubem AWE stelmet .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
spidermarx

Widzisz o tym wlasnie mowie. Nie uwazam sie za kolejnego prof. Miodka ani za zdobywce nobla tylko za doroslego wyksztalconego czlowieka. A co najwazniejsze za Polaka. A skoro jestem Polakiem to uzywam jezyka polskiego zgodnie z zasadami w mowie i w pismie. Nie zamierzam cie blokowac. Dlaczego niby ? Zabawny jestes. Ot taki folklor ktory zamiast cieszyc sie z sukcesu swojego klubu wypisuje hmmm to co wypisuje. Niech kazdy nazwie to sam. Licze na kolejny post oczywiscie na odpowiednim poziomie intelektualnym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Sektor6

Prawus kolego, a Ty zauważyłeś, że Gabriel nie jest kibicem Zastalu tylko innej drużyny. Czy Ci to umkło kolego ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.