Wątek dotyczący artykułu

"Za nie dugo". Tajemniczy wpis Lukasa Podolskiego robi furorę

Lukas Podolski skomentował zwycięstwo Górnika Zabrze w kwalifikacjach Ligi Europy na Twitterze. Przy okazji zapowiedział swój transfer do śląskiego klubu!

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
DzieńDobry

Krowa co duzo beczy... , tak wiec Ty pewnie na jego miejscu nawet bys z pzpn nie gadal tylko od razu do dojczetimu bys sie pchal.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LEGION STAL

Zrobił co zrobił, ale sorki nie mów mi, że mam go wielbić, za to że się sprzedał. Tak samo jak Michalczewski. Mam tego teczowego boksera wielbić bo zdobywał pasy dla Niemiec? Sorki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DzieńDobry

xD
A Ty dalej przekrecasz moje slowa. Nie twierdze, ze masz go wielbic, tylko ze nie jest on zdrajca, bo to ze gral dla kadry Niemiec, a nie naszych to nie byl do konca jego wybor, w dodatku wiele razy pokazywal, ze jego serce pompuje polska krew. A teraz przeczytaj wszystkie komentarze od poczatku i zweryfikuj poglady.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tomasz Maciej

Panie legion stal najpierw Poldi chciał grac w polskiej reprezentacji ale selekcjoner i władze pzpn nie były zainteresowane jego osobą.Popieram jego decyzje co by nie postanowił w sprawie gry dla GZ.

| Odpowiedz
blokuj
LEGION STAL

Nie były zainteresowane %) :) dobre. Dlatego bo raz ktoś nie był zainteresowany to poszedł? Czy PZPN powiedział mu, że nigdy nie zagra dla Polski? Czy tylko w tedy? Nie rozsmieszaj mnie.

| Odpowiedz
blokuj
Kosa94

Zieliński ufundował bodajże dwa domy dziecka, Pazdan jest ambasadorem SOS wiosek dziecięcych, Błaszczykowski ma własną fundację. Nie trzeba szukać za Odrą piłkarzy którzy coś robią.

| Odpowiedz
blokuj
Czuczo Gomez

"Na łamach Tempa w wydaniu z 18 grudnia 2003, zadeklarował swoje chęci grania w polskiej reprezentacji. Trener Edward Klejndinst kilkakrotnie rozmawiał z nim telefonicznie. Piłkarz potwierdził chęci.Jak twierdzi Lukas Podolski, nikt nie złożył mu propozycji grania w biało-czerwonych barwach, gdy mógł jeszcze wybrać grę w polskiej reprezentacji." Masz jeszcze coś ciekawego do dodania "mózgu"?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|3)
blokuj
LEGION STAL

Aha i dlatego poszedł grać dla Niemców :) proste pytanie albo jest Polakiem, albo nie. Takie argumenty to tylko mnie śmieszą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|9)
blokuj
Czuczo Gomez

A na co miał czekać? Aż w wieku 23 lat dostrzegą go w Polsce jako świetnie rokującego młodzieńca? Patriotyczne pierdu pierdu przysłania Ci zdrowy rozsądek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
DzieńDobry

On zawsze podkreslal, ze jest Polakiem. Dla tamtej rep tylko gral-to byl element kariery jak klub. Ty go chyba z Klose pomyliles.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
LEGION STAL

Więc niby za co go wielbisz? Właśnie za karierę, w której wybrał grę dla Niemców. Super. Gratuluję, ale czego można się spodziewać od gościa, który w Avku ma herb angielskiej drużyny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
DzieńDobry

A Ty masz sie za patriote bo masz avatar logo lokalnej druzyny ? Poza tym nie powiedzialem, ze go wielbie. Przeinaczaniem slow innych i dychotomia myslenia wskazuja, ze masz niezle nasrane we lbie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.