Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: To koniec KSM-u Krosno! Klub niedługo zakończy działalność

Już za kilka miesięcy z żużlowej mapy Polski zniknie kolejny klub. Tym razem będzie to KSM Krosno, które dokończy jeszcze tegoroczny sezon w 2. Lidze Żużlowej, ale nie przystąpi do kolejnego.

przeczytaj cały artykuł

lamotte picquet

Cenzura jak za komuny ! Redahtor Ogonowski w pierwszej wersji tytułu napisał, że to szok i koniec żużla w Krośnie, a w artykule napisał co innego. Jak zwróciłem uwagę, że tytuł jest rodem z pudełka w celu nabicia wejść to usunęli. Ostafinski, Ogonowski, tych na O nie ma co czytać. Fajnie, że chociaż tytuł zmieniłeś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wojciech Ogonowski

Nie wiem gdzie Pan przeczytał inną wersję tytułu, ale na pewno nie na SF. Tutaj od początku tytuł jest ten sam. Nigdzie nie pisałem o końcu żużla w Krośnie, bo to jest sprzeczne z prawdą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Za Wybrzeze raz

Dalej jest to zabawa symantyczna, prawda jest ze robicie z ludzi deb.... nie ma nic gorszego niz wejsc na artykul, przeczytac prawdziwy tytul zamknac oczy i czuc sie oszukanym a jak tak sie czuje regularnie. Sorry, jestescie marnym pudelkiem a nie portalem sportowym. Czytam SF od ich powstania i moment kiedy zostaly kupione przez wirtualny onetopudelek, jakosc tego portalu zaczela spadac. Obecnie prawdziwych dziennikarzy jest tutaj moze kilku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
MT77

No tak ale tytuł to czysty "clickbait", inaczej mało kto by wszedł i przeczytał. Za coś takiego nie lubię redaktorów takich jak Ty.

| Odpowiedz
blokuj
lamotte picquet

1. Skoro sprzeczne z prawdą, to dlaczego usunął Pan mój poprzedni wpis ?
2. Szok ! To koniec KSM Krosno - co to za tytuł ?
3. O jakim szoku mówimy ?
4. Wystarczyło napisać, że zmienia się podmiot prowadzący od przyszłego roku klub w Krośnie ale to jest za trudne, prawda ? Dużo mniej osób by tu zajrzało.
5. Drogi Wojtku to też usuniesz ?
6. Chyba nie wymagam za dużo ?
7. Nie kłam, że nie kłamiesz.
8. Ostafinski ma konkurencję.

| Odpowiedz
blokuj
Wojciech Ogonowski

1. Nie usunąłem Pana wpisu i nie wiem dlaczego zniknął (nie znam też jego treści). Ponadto nie mam uprawnień dających możliwość moderacji komentarzy. Na merytoryczną dyskusję jestem otwarty, jak mnie ktoś beszta albo obraża - niech daje upust emocjom, jeśli ma się poczuć lepiej. Nie interesuje mnie to, ani nie mam ochoty z kimś takim walczyć, bo to walka z wiatrakami.
2 i 3. Tytuł ma przyciągać wzrok i zachęcać do przeczytania artykułu. U mnie tytuł jest krzykliwy, ale prawdziwy. Żadnego przekłamania tutaj nie ma. Tekst w zdecydowanej większości dotyczy KSM-u i jemu też poświęciłem tytuł. Może dla Pana to nie jest żaden szok, ale gwarantuję, że dla wielu osób - przynajmniej w krośnieńskim środowisku - tak.
4. Zgadza się.
5. Nie. Wyjaśniłem już w 1. punkcie dlaczego.
6. To zależy. Bo jeśli chce Pan, żebym skłamał, że kłamię (patrz punkt 7), to wymaga Pan za dużo.
7. Niech pan nie kłamie, że ja kłamię.
8. Ok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
lamotte picquet

To mi wszystko wyjaśnia. Życzę dalszych sukcesów, w tym zdobycia nagrody Pulitzera, a w przyszłości posady naczelnego w Pudelku, tam takie tytuły chodzą:)))))))
Dezinformacja to przekazywanie fałszywej informacji, a tym jest tytuł artykułu co widać po postach innych forumowiczów, którzy nie czytali treśc i zrozumieli to na opak, przypadek ? Zanim przeczytałem artykuł, to myślałem, że Krosno wycofuje się z rozgrywek i kończy na dobre z żuzlem. No, ale Pan, Panie Wojtku przecież nie kłamie, Pan TYLKO dezinformuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Bennasi

A będziesz z takim rozmawiał, dzięki temu artykułowi i temu genialnemu tytułowi na każdym forum żużlowym jest temat ze koniec żużla w Krośnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Wojciech Ogonowski

"Dezinformacja to przekazywanie fałszywej informacji, a tym jest tytuł artykułu". To która informacja jest fałszywa? "To koniec KSM-u Krosno!", "Klub niedługo zakończy działalność", czy obie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
lamotte picquet

Proszę uważnie przeczytać jeszcze raz mój ostatni post "PANIE REDAKTORZE". Block ! Idę oglądać drugą połowę meczu Anglia - Belgia, tam nie DEZINFORMUJĄ.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Maciek Kędzior

Wojtku, Ciebie też dotknęła ta gorączka żenady Ostafińskiego?
Rozumiem konieczność nabijania kolejnych odsłon, ale to ma krótkie nogi - ja już 90% artykułów na tym portalu nie czytam, bo z góry zakładam, że absolutnie nic z nich nie wynika, niezależnie od chwytliwego tytułu... Klikam, patrzę na autora, smutek mnie ogarnia, a tu się okazuje, że zupełnie niesłusznie, bo to tylko kolejny przejaw krótkofalowej polityki Ostafińskiego...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
DanGW

tytul: Redaktor Ogonowski nie potrafi pisac!

tresc artykulu: Redaktor Ogonowski nie potrafi pisac artykulow bialym wierszem po hiszpansku.

tak wyglada wasza praca. nastawieni jestescie na klikniecia a czesto sportowe fakty nie sa ani sportowe ani faktami. taka prawda. Stawiacie sie teraz na rowni z pudelkiem i faktem i to nie tylko ze wzgledu na tresc ale rowniez na nieuczciwe wzgledem czytelnika tytuly. Po prostu nisko upadliscie, a kiedys na prawde byl trzymany poziom. Niestety zamiast rozwijac fajny portal poszliscie w kierunku kolorowych gazetek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
mafRK

Niestety tak to wygląda. Powtarzam się, ale powiem jeszcze raz... SF po przejęciu przez wp to po prostu dramat. Niestety nawet w sporcie muszą być zachowane "standardy".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
hmm

to "święty portal" wszelka krytyka jest nie na miejscu... Wszelka próba zwrócenia komukolwiek uwagi z "szanownych" pismaków lub moderatorów będzie skutecznie usuwana... TAKA WOLNOŚĆ SŁOWA

| Odpowiedz
blokuj
lamotte picquet

Kiedyś myślałem, że przesadzasz, ale masz rację. Artykuł o zmianie podmiotu w Krośnie, a pierwotny tytuł ,,szok, koniec żużla w Krośnie". Żenada. Po zwróceniu uwagi od razu delete. Głęboka komuna.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.