Wątek dotyczący posta na blogu

Strefa 12- mundialowe bla bla

Przemek M11

Mundial 2018-strefa 12 Strefa 12 to strefa 12 zawodnika drużyny, czyli kibica:) Strefa 12 to rozmowy userów SF na temat Mundialu i wszystkiego co wokół. Zapraszam do rozmów, do wspomnień, typów, przewidywań, opinii. W naszej strefie obowiązuje pewna kultura (ochrona wyprosi niestownych) W naszej strefie (…)

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Przemek M11

Nie oglądałem, wynik nie zaskoczył jednak.
Lukaku, Hazard zapewne pewniakami do jedenastki turnieju?
Ktoś jeszcze z obu dzisiejszych ekip?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kombinat Budowlany

ogolnie mecz zbyt ciekawy nie byl,Angole troche niemrawo,Belgowie swoje,jakiejs szalonej radosci po zwyciestwie tez nie bylo widac...tak "nawine" do naszych,a szczegolnie o dyskusji,gdzie nasi graja,porownanie do kluubow gdzie ciupia Belgowie wypada dla nas strasznie blado,zreszta do pozostalych podobnie...mam nadzieje,ze final bedzie lepszy,tak liczac,to z tych meczy co ogladalem,moge powiedziec,ze 3 byly ciekawe,a reszta nudnawa,jak w 2026 bedzie gral caly swiat,to chyba dopiero w 1/4 bedzie cos ciekawszego.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Pickford na pewno nie. Courtois albo Subasić.
Nie jestem pewny co do Lukaku - do ćwierćfinału grał świetnie, ale w dwóch ostatnich meczach zgasł. Kane moim zdaniem był od niego słabszy, ale strzelił więcej goli i na pewno będzie w jedenastce.

| Odpowiedz
blokuj
Przemek M11

Lukaku to nie tylko gole, ale też asysty, robienie miejsca skrzydłowym.
W mojej jedenastce nie był jeszcze kilka dni temu, ale mimo wszystko Lukaku rozumiem.
Kane nie zasługuje na żadną jedenastkę, ale go tam wstawią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Włókniarz Forever

Pickford na pewno zaprezentował się pozytywnie, ale miał kilka niepewnych interwencji i trochę gubił się przy grze nogami. Jeden z lepszych bramkarzy na mistrzostwach, ale według mnie nie najlepszy.
Subasić popełnił błąd przy golu dla Anglików, ale nie był to duży błąd. Dodatkowo zrehabilitował się później, broniąc strzał Kane'a do niemal pustej bramki. Plus obronił chyba pięć karnych, w tym dwa z kontuzją.

| Odpowiedz
blokuj
Przemek M11

Tylko nie oszukujmy się, że FIFA analizuje jakieś statystyki itd.
Liczy się wrażenie, a takie mógł zrobić np. Subasić obrona karnych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.