Wątek dotyczący artykułu

Kluby PGE Ekstraligi zapłacą wysokie kary? Wojciech Stępniewski nie pozostawia złudzeń

Niektóre kluby PGE Ekstraigi otwarcie mówią, że będą miały problem ze spełnieniem wymogów licencyjnych dotyczących szkolenia. Zgodnie z regulamnem, to może ozaczać dla nich spory wydatek.

przeczytaj cały artykuł


primosz

Szanowny internauto. Twój kompleks Leszna wychdzi tobie uszami jak co niektórym sloma z butów. Chętnie się policytuje. Koszykówka Jamalex Polonia 1 liga zdobywca pucharu Polski 2017, piłka ręczna 1 liga to z liczących się sportów ( kręgle mistrz Polski, szybownictwo , baloniarstwo, spadachroniarstwo itd i tp). Co macie lepszego w Toruniu. Bo jakoś nie kojarzę drużyn męskich z twojego miasta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
adamos33

"Kręgle, szybownictwo, baloniarstwo, spadochroniarstwo" - to też wszystko znajdziesz w Toruniu, tylko te dyscypliny mają raczej niewielkie wzięcie wśród kibiców...
Licytować się na ilość drużyn sportowych W Toruniu i Lesznie raczej nie ma większego sensu, bo przegrywasz Kolego, i to w przedbiegach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.