Wątek dotyczący artykułu

Gianni De Biasi: Byłem już selekcjonerem reprezentacji Polski. Poczułem się zwolniony

- Byłem w zasadzie selekcjonerem reprezentacji Polski. Poczułem się, jakbym został zwolniony - opowiada Włoch Gianni De Biasi.

przeczytaj cały artykuł

jip

Zapytajcie Lewandowskiego wprost czy on będzie słuchał Brzęczka?, czy Brzęczek jest jakimś tam autorytetem dla niego? czy na tle innych trenerów, którzy trenowali Lewandowskiego Brzęczek mieści się w tej klasyfikacji? Bo jak będzie myślenie miałem takich fachowców a tu jakiś Brzęczek będzie mi brzęczał za uchem i pouczał jak mam grać, to nic z tego nie będzie !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ThorinS

Moment, jak kadra się siłą przed meczem eliminacyjnym z Armenia że Lewy strzela w ostatniej sekundzie to Robert sam ścią się z Nawalka że zbyt dużo luzu mają w kadrze coponiektórzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Katon el Gordo

Bardzo fajne pytanie. A na marginesie, to czy Lewandowski słuchałby trenera, którego największym osiągnięciem było prowadzenie Albanii. To zawsze jest jakaś forma sprawdzianu dojrzałości. Dla trenera - czy umie sobie podporządkować drużynę, przekonać do swoich pomysłów i zapracować na autorytet. Dla najlepszych zawodników - czy potrafią dla dobra drużyny i reprezentacji schować swoje ego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Vivat Unia i Tarnów

W tym przypadku to Lewandowski musi odpowiedzieć sobie szczerze czy podporządkuje się decyzjom trenera. Nie umniejszając jego zdolnościom chyba zdaje sobie sprawę że piła n. to gra zespołowa a pokora i szacunek są tak samo ważne w życiu codziennym jak i w sporcie.
Osobiście odniosłem wrażenie że te cechy ostatnimi czasy bardzo straciły na wartości w naszej reprezentacji a ich miejsce zajęły lans i bufonada, - większości z tych chłopaków wyrządzono wielką krzywdę roztaczając nad nimi parasol dobrobytu i pochlebstw a zapomniano o postawieniu wymagań i odpowiedzialności za wykonywane obowiązki. Reprezentacja Polski jest wartością Narodową a nie produktem marketingowym, jeśli ktoś tego nie akceptuje to powinien zostać natychmiast "odpalony"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.