Wątek dotyczący artykułu

PGE VIVE Kielce potwierdza: Nasze problemy mogą zaważyć na dalszym rozwoju klubu

- Problemy finansowe nie wykluczą nas z rozgrywek w sezonie 2018/2019, ale są na tyle zauważalne, że mogą zaważyć na dalszym rozwoju klubu i jego poziomie sportowym - czytamy w oświadczeniu PGE VIVE Kielce na temat przyszłości drużyny.

przeczytaj cały artykuł


kvc30

To już nie wygląda na tylko grę Bertusa z miastem, sytuacja musi być poważna jeśli obniżono zawodnikom kontrakty / nikt tego nielubi - przyszli grać za określone pieniądze a nie z miłości do kielc czy Bertusa/. Dziwię się, ze Bertus przeszarżował - wydawało się, że jest człowiekiem który twardo chodzi po ziemi i nie wydaje pieniędzy, których nie ma. Brak dyscypliny finansowej i życie ponad stan i możliwości nie takie kluby jak kielce zgubiło - choćby Hamburg. Sytuacja ta będzie szkodziła kielcom nawet jak jakoś się wygrzebią - strata wizerunku jest oczywista. Obniżenie poziomu sportowego przez kielce nie wyjdzie nikomu na dobre. Wprawdzie może wiśle będzie łatwiej konkurować ale gorsze wyniki kielc to gorsze notowania naszej piłki ręcznej z możliwymi skutkami w udziałach w LM i innych rozgrywkach. Wolałbym by kielce nie słabły a żeby inni do nich równali. Równanie w dół nikogo nie powinno cieszyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.