Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Guardiola kandydatem na trenera Argentyny. Szkoleniowiec nie zdementował plotek

W dniu finału MŚ 2018 szefowie argentyńskiej federacji piłkarskiej poinformowali o zerwaniu kontraktu z Jorge Sampaolim. Ruszyła już giełda kandydatów na nowych selekcjonerów Albicelestes. Jednym z nich jest sam Pep Guardiola.

przeczytaj cały artykuł


Bob Shakalaka

Tak tak, ledwo Pep doszedł do ładu z tym City, drużyna wreszcie prezentuje się jak należy, grają aż miło popatrzeć. A do tego ma tam wręcz nieograniczone możliwości finansowe.


Więc rzuci to wszystko w cholerę żeby zająć się argentyńskim gruzowiskiem. Na pewno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Only Retro Speedway

Argentyna to wciąż topowa piłkarska nacja i zawsze nią będzie. No i ma Messiego, myślę że tego elementu brakuje Pepowi w jego projektach po Barcelonie. W Katarze Messi nie będzie taki stary, poza tym to nawet lepiej gdyby nie na nim opierała się gra. Tak jak gra Portugalii od lat nie opiera się na CR, który akcje jedynie kończy, ewentualnie asystuje, a w Argentynie jest gra "podaj do Messiego i się patrz".
Guardiola jest 2 lata w City, jeszcze dwa i wyrobi normę. Biorąc pod uwagę że mundial w Katarze jest w zimie to może nawet rok w klubie i objęcie kadry - np. Arg - nie jest takim złym pomysłem.
Pep nie musi nikomu nic udowadniać. Miała go Premier League zweryfikować a to on boleśnie zweryfikował ją pobijając wszelkie rekordy i ośmieszając inne duże kluby. W LM za jego pajacowanie separatystyczne został okradziony przez sędziów w półfinale, to też może go zniechęcić, zresztą LM już ma, a mundialu jeszcze nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.