Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Robert Lewandowski podsumował nieudane mistrzostwa. "Jestem tylko człowiekiem, nie maszyną"

Po odpadnięciu Polski z mistrzostw świata Robert Lewandowski był mocno sfrustrowany, nie potrafił śledzić dalszej części turnieju. Kapitan Biało-Czerwonych udzielił właśnie pierwszego wywiadu po klęsce w Rosji. Mówi w nim także o nowym selekcjonerze.

przeczytaj cały artykuł


Marcelus

Napastnik jest jak wokalista w kapeli, jak kapela fałszuje, to z najlepszym wokalem utwór nie wyjdzie dobrze. Lewy jest najlepszym zawodnikiem którego mam szczęście oglądać, ponadto nie napina się, nie rzuca oskarżeń i głupio się nie usprawiedliwia. Czasem się schrzani, taki jest sport. Wypadli słabo i sami to dobrze wiedzą, nie ma co robić z tego jakiejś tragedii narodowej, rzucać wyzwiskami i wpadać w histerię, w końcu to tylko zabawa, a nie wojna lub walka o przetrwanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ThorinS

Stało się ale to nie wina Lewandowskiego. Byłby w formie to by strzelił dwie bramki, dla Kolumbii i dla Japonii. Obie nic by nie dały. Wina leży po stronie sztabu szkoleniowego który szkoli zawodników. Z relacji video widać jak z szarfami na nogach trenowali, później tak samo biegli... Niestety..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ula2010

Swieta prawda, jedynie Lewandowski przeprasza, chociasz nie ma za co, jest urodzonym sportowcem i bardzo odpowiedzialnym czlowiekiem. Powodow naszej kleski bylo wiele, ale nie moga publicznie byc ujawnione. Prezes Boniek reklamujacy piwo, juz to zwiastowalo kleske.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.