Wątek dotyczący artykułu

Tałant Dujszebajew: Zostaję w Kielcach. Emocjonalny list trenera PGE VIVE Kielce

- Dostałem kilka propozycji, a jednak chcę zostać w Kielcach - napisał Tałant Dujszebajew w swoim liście otwartym. Trener PGE VIVE Kielce odniósł się do trudnej sytuacji finansowej i poprosił władze miasta o ponowne przemyślenie swoich działań.

przeczytaj cały artykuł

mazowsze

Idą na całego i robią z Polaków idiotów. Panie spójrz Pan w lustro i odpowiedz. Ilu wyszkoliłeś polskich zawodników. Reprezentację rozwaliłeś to fakt! Popierałbym człowieku Twoje wynurzenia, gdybyś ten klub budował na polskich fundamentach. Ale takie zadania przekraczają Wasze możliwości. Wam trzeba worek kasy, a wy obaj będziecie wydawać. Wykupić najlepszych i osiągać jakieś tam wyniki potrafi każdy. Nie mam wątpliwości, że gdyby tych zawodników miał Przybecki osiągnąłby nie gorsze wyniki. Ale byłaby jeszcze korzyść, bo dbałby o reprezentację. Przybecki przyszedł do Płocka wiedząc, że kadra tej drużyny nie zapewnia żadnych sukcesów. Robił co mógł, nawet chyba za bardzo promował braci Gębala. Ale to kiedyś zaowocuje w reprezentacji. A jakie korzyści z Waszych kaprysów będzie miała Polska Piłka Ręczna? Skoro jest właścicielem i gra na siebie, niech finansuje, a nie bawi się w żebraka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.