Wątek dotyczący artykułu

ME U-20 2018: Polacy pokonali Turcję! Losy awansu rozstrzygnie ostatni mecz

Polscy siatkarze zapomnieli o inauguracyjnej wpadce i powrócili do walki półfinał Mistrzostw Europy 2018 w kategorii U-20. Dzięki wygranej 3:1 w starciu z Turcją, podopieczni Mariusza Sordyla są krok od rywalizacji o medale.

przeczytaj cały artykuł

Łukasz Szulowski

Jest mamy to w najgorszym razie będziemy musieli wygrać za 3 pkt. A może i w najlepszym. Ja bym chyba wolał, żeby tie break wygrali Belgowie, co spowoduje, że będziemy musieli wygrać za 3 pkt, ale praktycznie przekreśli szanse Włochów na awans, bo będą musieli wtedy liczyć że Belgia wygra z Rosją co dodatkowo ich podłamie i zdekoncentruje. A nasi zmotywowani będą jutro na maxa. A Wy jak uważacie ? Bo jeśli italia wygra tie break mogą być na niesamowitej fali jutro..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Belgia nie jest pewna awansu jak My ogramy rywala za 3 pkt i oni przegrają z Rosją za 3 to odpadają.Właśnie zauważyłem,że jest turniej ME.Nie oglądałem i nie sledziłem spotkań,widzę,że się rozkręcali z meczu na mecz.
Przy dobrych wiatrach wystarczy nam 3:2,ale Belgia musi wygrać 3:1,jednak graja po nas i nie wiemy,co będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.