Wątek dotyczący artykułu

Diego Maradona: Było mi wstyd za Argentynę

Diego Maradona po raz kolejny w mocnych słowach skomentował występ kadry Argentyny na mistrzostwach świata w Rosji. - Było mi wstyd za tę drużynę - ocenił mistrz świata z 1986 roku.

przeczytaj cały artykuł

Arek Dabrowski

Diego a nam wszyskim, byl wstyd za Ciebie za to ze, dorosly facet w podeszlym wieku, ktory zbudowal sam swoj autorytet i szacunek, zachowuje sie jak apodyktyczny nie zrownowazony dzieciak, nie wazne jak zaczynasz, wazne jak konczysz. ( a to ze byles na fazie to juz tylko Twoj ewidenty problem) jestes ostatnim, ktory moze komentowac i dawac rady . Twoje sugestie sa dla mnie warte tyle ile dla mnie koks, dla Ciebie bezcenne a dla mnie to samo dno. Żenujące i żałosne zachowanie malego człowieczka, ktory dzieki media bedzie mial dalej przeswiadczenie w swojej urojonej glowie ze jest wielki i boski i kropka ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Karialli

Człowieku, ty mówisz co jego sugestie są dla ciebie warte? Że on jest małym człowieczkiem? On nawet niewie że istnieje ktoś taki jak ty. Dla niego to ty gościu robakiem jesteś więc twoje stawianie się ponad nim jest żałosne tak ja zachowania Maradony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.