Wątek dotyczący artykułu

Bomba z opóźnionym zapłonem. PGE VIVE Kielce w ogromnych tarapatach

Zwycięstwo w Lidze Mistrzów, najlepsze transfery w Europie i mocarstwowe plany na przyszłość. Teraźniejszość okazała się brutalna - PGE VIVE Kielce stanęło na krawędzi. Potęga handballa tonie w długach, zawodnicy nie dostawali wypłat od lutego.

przeczytaj cały artykuł

hbll

Pisałem już gdzieś o tym braku uczciwych danych, na których kibice mogliby opierać swoje oceny. Bo jeśli wierzyć powyższemu artykułowi, to klub z budżetem 26 mln zł ma problem przez 2,5 mln...?! Umówmy się, to nonsens. Przecież to są 2 kontrakty. VIVE nawet bez 2 czołowych graczy będzie jednym z 10-12 najsilniejszych klubów w Europie.
Kolejny raz napiszę - albo problemy VIVE są znacznie większe i nie chodzi tu o jakieś 2,5 mln zł na bieżącą działalność, albo jest to przedwyborcza gra prezesa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
uły uły

Wczoraj Wentę w wyborach, poparł potencjalny kontrkandydat Kamil Suchański. Coś jakby oddał swoje poparcie,które miał w nieoficjalnych sondażach niemałe.. Coś się kombinuje grubego. Jak zaznaczyłeś budżet 26 mln a brak 2,5 i już bankrut??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Pierwsze nasze F4 LM i budżet wynosił nie 26 mln zł,a podobno 17-18 mln zł i grali świetni gracze.Te 2,5 mln zł nie mogą doprowadzić do katastrofy,nie ma takiej opcji.Problem może być większy,bądż o coś innego tu chodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
hbll

A do tego jednym z fundamentów programu Wenty ma być zwiększenie nakładów na sport. A kontekst jest odczuwalny. Nie jestem z Kielc, nie znam się na ich polityce, ale brak pomocy ze strony prezydenta Lubawskiego można chyba też odczytać jako odwrócenie się od klubu i środowiska, które i tak poprze Wentę.
Prezydent Lubawski poddał się w walce o to środowisko, na czym trochę stracił Servaas. Gdyby Lubawski dał ze 2 bańki, to Wenta musiałby obiecać więcej. A tak, ile Wenta nie da (a na pewno da, bo to VIVE stworzyło go i stworzy jako prezydenta Kielc) to Servaas będzie musiał być zadowolony. Karty rozdaje więc B. Wenta. Oby tylko wygrał wybory, bo paradoks jest chyba taki, że od wyborów na prezydenta Kielc zależy najbliższa, a może i dalsza, przyszłość polskiej piłki ręcznej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ZKS_WISŁA

Od kiedy to PO, której posłem jest Bogdan Wenta może liczyć na wygraną w Kielcach? Słabo to widzę no chyba,że Bodzio przejdzie do PiSdzielców w imię przyspieszenia własnej kariery w polityce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kck

Wenta nie jest kandydatem PO na prezydenta a jest nim Gierada. Schetyna chciał przekonać Wentę do rezygnacji ale Boguś się nie ugiął i startuje jako niezależny podobnie jak jakiś czas temu zrobił Lubawski.

| Odpowiedz
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Tylko czy środowisko piłki ręcznej to aż tak duży elektorat żeby mieć wpływ na wynik wyborów? Na Nowakowskiego wściekła jest spora grupa kibiców piłki ręcznej, tylko on sobie z tego nic nie robi gdyż wie, że jak zbuduje dwie drogi, trzy chodniki to ludzie na niego zagłosują bo "coś" się w mieście dzieje, środowisko kopaczy miałoby już większe przebicie.
Swoją drogą czym Wenta się wykazał jako Europoseł? Pytam teraz serio, bez żadnych złośliwości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Arkady 241

Nie wiem jaka jest sytuacja w Kielcach bo tam nie mieszkam i nie wypowiem się jak rządzi obecny prezydent, ale co do Wenty to wg. mnie może mieć jeszcze więcej wyborców, niż tylko kibice piłki ręcznej. Bogdan Wenta to nie jest nazwisko znane tylko w środowisku szczypiorniaka, ale też wybitna jednostka sportowa. Nawet Ci co teraz nie oglądają piłki ręcznej, to każdy z nich pamięta Orły Wenty i ich sukcesy, jak oni tylko z własnej woli wyszli z tego niebytu zdobywając medal MŚ.

| Odpowiedz
blokuj
uły uły

Gdzieś obiło mi się o uszy jakieś pół roku temu,albo i później ale podkreślam...to może być plotka że Lubawski chce władzę w mieście przekazać właśnie Wencie. Jak Bertus ogłosił owe problemy od razu to mi się skojarzyło i czekałem czy czasem Wentyl z czymś nie wyskoczy i wyszli z tą konferencją z Suchańskim.. A Lubawski ma poparcie PiS i liczy na poselstwo :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.