Wątek dotyczący artykułu

"Proszę, abyśmy nie panikowali". Dean Klafurić wierzy w to, co robi

Po meczu z Zagłębiem Lubin (1:3) szkoleniowiec Legii Warszawa, Dean Klafurić, nie uciekał od wzięcia odpowiedzialności za porażkę. - Przegraliśmy bitwę, nie przegraliśmy jednak wojny - tłumaczył na konferencji prasowej.

przeczytaj cały artykuł


KRZYSIO1717

oczywiście że nie należy panikować... nic się nie stało ... zległa tylko po raz 158 przehandlowała mecz. jebane piłkarzyki muszą przecież zarobić, a biegać się nie chce. wierne kibole, najlepiej z łysymi glacami i czystymi umysłami i tak dalej będą przychodzić na mecze zległej. ta oczywiście ich nie zawiedzie... hahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale oczywiście nic się nie stało... ryży też pijąc i reklamując browar żadnych patologii w ekstrak(L)asie nie dostrzega. wszak hazard to nic złego - ryży sam uwielbia hazard i dlatego swoją ryżą gębą reklamuje hazard, no i oczywiście browar. a teraz bydło do dzieła! skarbnik zległej już czeka:kupować bilety na następne mecze zległej- czas start!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
--Legionista--

boli Cie ta Legia???? Nastepny z kompleksem Legii, na mecze nie tylko łysi przychodzą ale i inni ludzie którzy wierza w tą drużynę. A jedna przegrana nie przekreśla całego sezonu. Skomentuj swoja drużynę CIOTO

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KRZYSIO1717

jak chcesz ze mną dyskutować śmieciu, to lepiej się przygotuj do dyskusji. twoja zafajdana zległa przegrała oczywiście TYLKO JEDEN MECZ - problem w tym cioto, że sezon dopiero się zaczał. a teraz idź łysa pało trochę powrzeszczeć na stadionie zległej. może się przyfarci i Słowaków fartem zległa wyeliminuje(choć bardzo wątpię), bo na Crvenę Zvezdę będzie już na pewno za słaba. pozostanie tylko longplay łysoli: nic się nie stało, hej zległa nic się nie stało itd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.