Wątek dotyczący artykułu

Get Well w szoku. Ta kraksa może oznaczać ostateczne pożegnanie z marzeniami o play-off

Jason Doyle napisał na Facebooku, że po wypadku w GP w Cardiff ma małe pęknięcia. W Get Well, gdzie jeździ zawodnik, potwierdzono informację i dodano kolejną o wstrząsie mózgu. Trudno powiedzieć, kiedy Doyle wróci na tor.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Do następnego GP 3 tyg, więc teoretycznie z ZZtką nie byłoby problemu(L4 na 15 dni). Z drugiej strony mamy Pawła i Jacka. Ciężki wybór. Ale może Jason pojedzie, tyle że po wstrząśnieniu mózgu w Gorzowie długo wracał do formy.
Z dobrych informacji to na weekend prognozy pogody przewidują opady w Grudziądzu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Nie wydaje mi się. Ładnie startował, ale miał pecha że trafiał w złym czasie w złe miejsca i musiał kilka razy zamykać gaz. W 9 biegu z 1 pola Patryk z 2 wystartował z lotnego i go zamknął.
Póki co jestem w jego przypadku optymistycznie nastawiony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciej Falubaz

Dobrze,że nie ma za tydzień GP bo dolar nie bierze zwolnień ☺ Grudziądz ma nóż na gardle więc obawiam się, że to może być za mało,no ale spoko zobaczymy jak pojedziecie dla nas,życzę powodzenia ☺

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Cysio

Ciekawie dla kogo ? My utrzymanie już praktycznie mamy, ale gdyby Grudziądz wygrał za 3 a Wy przegralibyście z Lesznem, to faktycznie zrobi się ciekawie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Blaszka Torun

Zeby Macieju dla Was bylo w miare spokojnie, to musicie trzymac za nas kciuki :) Raz, ze wygrac z Lesznem musicie a dwa, my nie mozemy w Grudziadzu przegrac za 3pkt :) No i dobrze by bylo dla Was, jakbysmy za 3pkt wygrali z Tarnowem :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Blaszka Torun

Bez Jasona moze byc roznie. Grudziadz jest mocno zdeterminowany a nazwiska w druzynie posiada.
Dla mnie osobiscie to zly uklad, bo po Toruniu kibicuje obydwu zespolom.

| Odpowiedz
blokuj
lisiniec

Czesc Maciek ja mysle ze nam w Tarnowie ciezko bedzie my tam nie lubimy jezdzic,jakbysmy moze mieli uciec z 4 miejsca w tabeli na cos wyzej ,to bedzie walka i mozemy wygrac,inaczej po prostu nas tam nie widze

| Odpowiedz
blokuj
lisiniec

Blaszka na nas nie ma co liczyc chyba ze cud bedzie my tam nie lubimy jezdzic,chociaz w Gkm tez nam nie szlo a byl remis,moze sie przelamiemy tam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Włókniarz 1946

"My" to znaczy kto Włókniarz ?
Czasy Drabików, Rachwalików, Biedów czy innych Puczyńskich już dawno mineły...
Teraz mamy najemników dla których Mościce to "kolejny dzień w biurze" kolego :)
Każdy wynik jest możliwy w tym meczu :)
Pzdr.
PS
Gratuluję "kolegi" Nighta ;))
Pluje na naszego Włókniarza a Ty udajesz że deszcz pada...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
lisiniec

Gosciu ja sie nie mieszam w wojenki z night,mnie nie obrazil to dlaczego mam z nim nie pisac,jak nasi kibice pluja na Torun jest ok wedlug ciebie ,prosze nie pisz do mnie zero obiektywizmu z twojej strony bez odbioru

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
lisiniec

Ty chodzisz na tych najemnikow co wczesniej pare postow pisales watpie cwaniaku ,a teraz odplyn ode mnie Kucelinka splywem i nie pisz do mnie juz ci to wczesniej napisalem nie rozumiesz czy masz problem z czytaniem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
lisiniec

Maciek nigdy z tym gosciem nie pisalem,on zaczal dzis ,przeszkadza mu ze pisze z nightem,a co go to obchodzi z kim ja pisze nie wolno mi,zaraz dojebi. sie ze z toba pisze,przeczytaj jego komentarze do mnie sam zrozumiesz albo juz zrozumiales,pisze zeby odbil nie rozumi albo czytac nie umie

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
lisiniec

Ach brak slow nie mozna z toba gadac bo tak sobie pan zyczy,ale to nie koncert zyczen,jestes zlo hahahahahahha:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.