Wątek dotyczący artykułu

Na Legii dyskutuje się o przyjściu Nawałki. Ciekawy wpis Łukasza Wiśniowskiego na TT

Dziennikarz "Łączy nas piłka", Łukasz Wiśniowski, zasugerował w mediach społecznościowych, że objęcie Legii Warszawa przez Adama Nawałkę to już tylko kwestia czasu.

przeczytaj cały artykuł


Marek Kanarek

Źle się patrzy na Legię w ostatnich latach. Janusze podniecają się mistrzostwami, bo są poprostu tępi. Te same gamonie gwiżdżą na drużynę choc dwa mięsiste temu taka padaka zdobyła tytuł. Grają dalej to samo. Mistrz co przegrywa 11 spotkań na 30 to chu/j nie mistrz. Mistrz dla gamoni. Były lata gdy nie mogliśmy wygrać z naprawdę dobra Wisła Kraków, ale gdy ktokolwiek przyjeżdżał na Ł3 to remis był sukcesem. Poruszano temat wąskiego boiska które ulatwia defensywę. A dzis? Byle klubik przyjeżdża i wygrywa. Dziś z Legią może wygrać dosłownie każdy z ekstraklasy. Wstyd. Klub z takimi pieniędzmi, tradycjami i kibicami powinien być jak Bayern. A tu Lech w 2015 odbiera mistrza. W 2017 25 tys ludzi na stadionie czeka 10 minut na wynik z Białegostoku. W 2018 drewniaki z Poznania i Białegostoku przegrały tytuł na własne życzenie. Legię można kochać l, ale i wymagać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.