Wątek dotyczący artykułu

Get Well w szoku. Ta kraksa może oznaczać ostateczne pożegnanie z marzeniami o play-off

Jason Doyle napisał na Facebooku, że po wypadku w GP w Cardiff ma małe pęknięcia. W Get Well, gdzie jeździ zawodnik, potwierdzono informację i dodano kolejną o wstrząsie mózgu. Trudno powiedzieć, kiedy Doyle wróci na tor.

przeczytaj cały artykuł

ja tu rządze

"szok w well" - bedziemy miec wymowke. Tak powinien brzmiec tytul. Wiadomo przeciez ze te patalachy nie potrafia wygrac wyjazdu i sa brani u siebie a w cuda wierza tylko glaby spod torunskich wsi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ja tu rządze

Gdzie tu prowakacja to stwierdzenie faktow:
1. 0 wygranych wyjazdow.
2. W pape u siebie
3. 5 miejsce w tabeli
4. Papudraki w druzynie
5. Wobec powyzszego trzeba byc idiota by wierzyc w zwyciestwo we wroclawiu z mocna sparta.
6. Tacy znajduja sie tylko w toruniu a scislej pod toruniem gdyz mieszkancy torunia kibicuja elanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lisiniec

Hej powiedz czemu takim jadem jedziesz na Torun,ja tez swiety nie jestem i jechalem na nich,tymbardziej ze nieprzepadamy za soba,ale ty juz przeginasz,sorki ze sie wtracilem,troche pokory,wiem ze wy jestescie mocni i nikt wam nie zagrozi w zdobyciu tytulu DMP,ale szanujmy sie choc tyle

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
lisiniec

Wiesz ja tez na was jade jakwy jedziecie na nas,night wie o tym dobrze,ale trzeba miec umiar czekam jak ten gosc poda moje multi-czy jak zawsze pomawia,ja jestem pewien ze nie mam do niego nie jestem przekonany,ale nie pisze mu ze wali z multi bo niemam na to dowodow,i tym sie roznimy on pomawia mnie bez dowodow,ja nie bo nie mam ich

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
loremi

Gratuluję wiedzy na temat preferencji sportowych mieszkańców Torunia. Od 45 lat w nim mieszkam i nie wiedziałem, że jestem kibicem Elany :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.