Wątek dotyczący artykułu

Szczere wyznanie Piotra Żyły. "Justyna mówi całkowitą nieprawdę"

Piotr Żyła zaprzeczył zarzutom ze strony jego żony - Justyny Lazar-Żyły. - To nie było tak, że wyprowadziłem się, że zostawiłem rodzinę, to jest w ogóle całkowitą nieprawdą - stwierdził w programie "Uwaga TVN".

przeczytaj cały artykuł

prawus

Myślę że Piotrek okazał się prawdziwym facetem . Nie komentował publicznie , nie robił sobie zdięć nago i sesji w kolorowych magazynach i nie mieszał w to dzieci . Moim zdaniem Pani domu pod częstą nieoecność zarabiającego na dom męża , pocieszała się w ramionach gacha , a gdy ten pobawił się i zistawił , zaplanowała wròcić do darmowego utrzymania . Myśle że takie zachowanie , upublicznianie prywatnych spraw i mieszanie w to dzieci urąga opinii innych pożądnych kobiet i powinno być publicznie piętnowane ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (16|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kajlo PL

Tak jest ... dokładnie tak !!!
Ja już zimą mówiłem że prawda leży po jego stronie a to zakłamane babsko niech się lepiej ludziom na oczy nie pokazuje .. tfuu !
Pozdrawiam !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Renata Prucnal

No jeszcze tego by brakowało,żeby robił sobie nagie sesje :))))) A prawda ZAWSZE leży pośrodku i dziwię się tym,którzy tego nie rozumieją.Obyście sami nigdy nie musieli się o tym przekonać...Jestem pewna,że oboje mają sporo za uszami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jmk

Zdziwiłabyś się co do tych nagich sesji :) W ESPN Magazine the body issue jest mnóstwo takich zdjęć, w tym wielu mężczyzn. Niektórzy mają dużo gorsze sylwetki od Piotra Żyły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.