Wątek dotyczący artykułu

Polacy coraz bliżej przygotowań do mundialu. "Celem minimum jest szóste miejsce"

Od 29 lipca do 8 sierpnia, potrwa w Zakopanem zgrupowanie reprezentacji Polski siatkarzy. Dla podopiecznych Vitala Heynena będzie to okazja do szlifowania formy przed mistrzostwami świata.

przeczytaj cały artykuł


Lotos Trefl Gdańsk

Minimum 6 miejsce? Czyli co, prezio chciałby podium od razu? Na litość boską, kiedy oczekiwania będą na miarę aktualnych możliwości. Dopiero co skończyła się eksperymentalna liga narodów, a już chciałoby się wszystko co najlepsze. Radzę w końcu posypać głowę popiołem i podejść z pokorą do mistrzostw. Ja będę zadowolony, jak chłopaki zagrają dobrą siatkówkę, a nie oczekiwać od razu takich miejsc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stronghold

Minimum 6, czyli awans do III rundy. To dobrze sformułowane oczekiwania. Z drugiej strony w II rundzie grupowej może być ciężko, na papierze najlepiej wejść do niej z... czwartego miejsca, bo drabinka jest ustawiona pod Włochów.
Przy dogodnym układzie trzeba cisnąć o awans do szóstki, jeśli jednak odpadniemy po wielkiej walce z czołowymi ekipami, nie będę rozpaczał :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rafaello2000

Jak dla Ciebie, potencjalnie najsłabsi rywale po wyjściu z grupy z czwartego miejsca to Serbia, Brazylia i Włochy to jacy są najmocniejsi? Drabinka nie jest pod Włochów ustawiona bo na pewno trafią przy wyjściu z 1 miejsca w drugiej rundzie na kogoś z trójki Rosja/Serbia/Usa (najprawdopodobniej Serbia) oraz kogoś z dwójki Brazylia/Francja (pewnie Brazylia). Niestety jeśli chodzi o nas niezależnie z którego miejsca wyjdziemy o pierwszym miejscu w drugiej rundzie możemy zapomnieć, bo w 2 pozostałych przypadkach mamy do wyboru albo zwycięzcę piekielnie mocnej grupy C albo drugie miejsce grupy C. Musimy liczyć na awans z drugiego miejsca w drugiej rundzie, a to będzie chyba najłatwiej zrealizować wychodząc z 2 lub 3 miejsca. Niestety lub stety, bo przynajmniej najlepsi nie wyeliminują się wcześniej, drabinka jest świetnie pomieszana i 4 faworytów (Rosja, Francja, Usa, Brazylia) zagra w innych grupach w 2 rundzie. Pozostają jeszcze 2 miejsca i trzeba liczyć na jedno z nich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.