Wątek dotyczący artykułu

MMTS Kwidzyn rośnie w siłę. Kacper Adamski może wzmocnić drużynę

Coraz ciekawszy skład w Kwidzynie. Zawodnikiem MMTS-u prawdopodobnie zostanie Kacper Adamski, tegoroczny wicekról strzelców PGNiG Superligi. Do tej pory grał w KPR-ze Legionowo, który nie uzyskał licencji na występy w elicie.

przeczytaj cały artykuł

Cbc

Transfer wymuszony chyba nienajlepszą kondycją finansową MMTS-u, chociaż od razu mówię, że nie mam w tym temacie pełnego rozeznania. Niby gość z tytułem wicekróla strzelców, ale skuteczność na poziomie 47% nie powala. Bycie rodzynkiem w czerwonej latarni ligi, jaką było Legionowo, to nie jest, jak dla mnie, jakieś wielkie osiągnięcie. W Gwardii najgorszy zawodnik, potem lekkie odbicie w słabym Legionowie, zobaczymy co teraz pokaże w lepszym od poprzedniego klubu Kwidzynie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
chejter

Kacper Adamski w meczu z Gwardią zdobył 8 bramek, w tym decydującą o porażce drużyny z Opola... Zobaczymy czy klimat w Kwidzynie będzie mu tak służył jak ten w Legionowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grubertus

No nie, bramki się same sypały. Może ktoś mu je dopisał, a tak naprawdę Kacper nic nie rzucił?
Może by się najpierw zapoznał jaka była sytuacja Kacpra w Gwardii, a dopiero potem komentował?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Cbc

Nie wiem co to za przyzwyczajenia z epoki słusznie minionej, żeby się zwracać w do kogoś w taki sposób, ni to per "pan", ni to na "ty". W każdym razie nie ośmieszałbyś się ze statystykami Adamskiego podczas jego pobytu w Opolu w sezonie 16/17. Cały sezon - 24 bramki. Zero kontuzji. Jak tylko wchodził za Tolka Łangowskiego to kibice na trybunach drżeli, żeby przeciwnik zbytnio nie wykorzystał słabości na tej pozycji na boisku w tamtych momentach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
grubertus

Znasz pojęcie netykieta? Nie? To poczytaj skoro udzielasz się na forum publicznym. Jeśli zawodnik wchodzi na chwilę w meczu w jaki sposób ma pokazać swoją skuteczność?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.