Wątek dotyczący artykułu

Prezes Borussii Dortmund szczerze o Lewandowskim. "To nierealne"

Hans Joachim Watzke wskazał piłkarza, którego sprowadziłby, gdyby dysponował nieograniczonym budżetem. - Byłby to Robert Lewandowski - powiedział prezes Borussii Dortmund i szybko dodał jednak, że takiego transferu na pewno nie będzie.

przeczytaj cały artykuł

Abedi Pele

Pismaki z WP jak zwykle puścili wodze fantazji vel Lewandowski. Borussia nie dlatego nie była w stanie zdobyć mistrzostwa bo odszedł Drewy tylko dlatego że się bardzo wiele po zmienialo a przede wszystkim odszedł Klopp który wg mnie i wielu innych był najlepszym trenerem w Borussii dotychczas. Drewy trafił w idealny czas kiedy Borussia świętowała najlepsze lata teraz są cieniem dawnej Borussi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomcik1980

Myślę, że powinieneś się zastanowić co piszesz? Owszem w BVB nastąpił szereg okoliczności, a jedną z nich było odejście dobrego strzelca jakim był Lewandowski. Aubameyang rozkręcił się dopiero w sezonie 2016/2017, a po odejściu Lewego nie było nikogo kto by tak strzelał.
I nazywanie swojego rodaka jakimiś epitetami typu "Drewy" świadczy o tym, że jesteś wioskowym przygłupem, bo sr...sz w swoje gniazdo. Jaki by ten Lewandowski nie był, to w chwili obecnej to jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy z Polski i dla wzbudzania szacunku do swojej ojczyzny powinieneś zamknąć japę.
Jeżeli jesteś poirytowany tym, że znowu o Lewym piszą na wp, że go wychwalają itd. to miej pretensje do portalu i wyraź to, a nie masz jakieś żale do piłkarza, któremu nawet nie byłbyś w stanie zabrać piłki nawet jakby mu oczy zawiązali.
Poza tym krytykujesz ten bardzo "wszystkowiedzący" styl pisania przez dziennikarzy wp, a po chwili sam piszesz w podobnym stylu, jakbyś miał dostęp bezpośredni do Watzke i z nim rozmawiał o tym dlaczego BVB nie zdobyła mistrzostwa Niemiec.
Weźcie się ludzie zastanówcie co piszecie i jak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Abedi Pele

Odpowiem ci na te twoje wypociny
Nigdy nie kryłem że nie jestem fanem jego i mam gdzieś czy ktoś to lubi czy nie. Zakładam że jesteś dość młody stąd pewną nie wiedza na temat kolejności wydarzeń w Borussi. Ja nie muszę rozmawiać z Waztke tylko wystarczy śledzić poczynania klubu
A poczynania były takie jak napisałem
Poniżej. I nawet taki pyszałek jak ty tego nie zmieni. Borussia przeszła wiele zmian kadrowych i personalnych i nigdy nie wróciła do formy z przed kilku lat i napewno nie jest to wina tego że odszedł z niej Lewandowski.
I na koniec
Niech dla ciebie będzie i nawet drugim Maradonną natomiast dla tych co trochę grali w piłkę i mają pojęcie będzie zwykłym grajkiem napewno nie żaden top jak tu jest często określany
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Claudia_

Czytanie ze zrozumieniem...

Z kolei Borussia, już bez Lewandowskiego, nie była w stanie w ostatnich czterech sezonach zdobyć tytułu.

Gdzie tu jest napisane, iż to właśnie dlatego, że nie było Lewego? Po prostu wskazano, że w tamtym roku odszedł do Bayernu. Ale wy krytycy już po prostu zaślepieni jesteście i widzicie tylko to co chcecie, a czego można się doczepić.
Rozumiem, że Lewy strzelił cztery gole Realowi, bo miał farta i "trafił na czas gdy BVB świętowało najlepsze lata"? -.-

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Abedi Pele

"Z kolei Borussia, już bez Lewandowskiego, nie była w stanie w ostatnich czterech sezonach zdobyć tytułu"
Nie wiem czy ty nie umiesz lub też nie rozumiesz co tu jest napisane ?? Hehe niebywale !!!! Przecież właśnie jest napisane jak wół że bez niego nie mogą hehehe co ty wymyślasz ?? nie wiem rozumiem że jesteś do bolu zakochana w swoim idolu ale że czytać że zrozumieniem nie potrafisz tego się nie spodziewałem. Rozumiem jak by było jakoś zawile ale jest prosto jak wół napisane wlasnie że bez niego hehe. Oj Claudia co koment to sie osmieszasz Ja czytać umiem i wiem jak są nakierowane te artykuły o nim. Wiadoma rzeczą będzie to że wy fanatycy będziecie zawsze tłumaczyć na swój język wszystko
I ostatnie ..... No tak jak niema się na bieżąco to trzeba żyć wspomnieniami i niech te wspomnienie będzie potwierdzeniem tego co napisałem o Borussi była wielka (wygrana z Realem 4:0) jest cieniem samej siebie
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Abedi Pele

I jeszcze jedno ?? W jakim tamtym zeszłym roku on odszedł do Bayernu o czym ty dziewczyno mówisz ?? Twój idol a elementarnej wiedzy nie posiadasz kiedy on zaczął grać w Bayernie ?? Hehe nie dobrze moja droga

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
ja33

Borussia zaczęla dolowac wlasnie od momentu odejścia Lewandowskiego. Tylko nie chodziu akurat o samego Lewandowskiego. Winnym sytuacji w jakiej sie znalazł BVB jest wyłącznie sam Watzke...gosc ,ktory nigdy nie miał pomyslu na rozsądne wzmacnianie druzyny. A ,że tak jest to obserwuj kolejne miesiące

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.