Wątek dotyczący artykułu

MMTS Kwidzyn rośnie w siłę. Kacper Adamski może wzmocnić drużynę

Coraz ciekawszy skład w Kwidzynie. Zawodnikiem MMTS-u prawdopodobnie zostanie Kacper Adamski, tegoroczny wicekról strzelców PGNiG Superligi. Do tej pory grał w KPR-ze Legionowo, który nie uzyskał licencji na występy w elicie.

przeczytaj cały artykuł

obser

Cbc no i co z tych bramek w sezonie 16/17 wynika - nic, gdyż mamy sezon 18/19 . W tym sezonie udowodnił ,że potrafi rzucać (175), a Kuptel co zrobił z Dementiewem? Szkoda mi Kawki, mógł zostać w Mielcu ,tam przynajmniej by grał i rzucał. A tak nawiasem mówiąc to Ty masz jakiś osobisty uraz do Adamskiego.Jakikolwiek artykuł o Kacprze to Ty pierwszy hejtujesz, lata lecą a Ty dalej z pianą w pysku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cbc

Co zrobił z Dementievem? Co Dementiev zrobił sam ze sobą? Nie jest tajemnica ze na treningach wyglądał dramatycznie i lepiej było wpuszczać np młodego Zarzyckiego niż Dementieva. Niewypał i tyle. A co do Adamskiego, to po prostu jestem staly w swojej opinii co do niego, wg mnie to kiepski gracz na poziomie dołu Superligi i tyle. Nie nazwałbym tego hejtem. Nigdy mu złe nie życzyłem, ale jego fanem nigdy nie będę, bo w Opolu zawiódł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
chejter

Kacper utarł nosa Opolu ? Kiedy ...?? Mecz rewanżowy zakończył się zwycięstwem Gwardii i 4 ( czterema ) bramkami Kacpra ... do utarcia nosa to jednak daleko ... a piłka reczna to jednak gra zespołowa ... W Opolu byli lepsi od niego... w Legionowie na tle pozostałych zawodników mógł błyszczeć ... oby równie dobrze prezentował się w MMTS...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.