Wątek dotyczący artykułu

Skandaliczne słowa spikera na meczu Siarki Tarnobrzeg z Ruchem Chorzów

Nie miał dobrego dnia spiker obsługujący mecz II ligi Siarki Tarnobrzeg z Ruchem Chorzów. - Klub ma problemy finansowe, ale nie można zabierać piłki - wypalił w doliczonym czasie w kierunku fanów gości.

przeczytaj cały artykuł


zibi079

Skandaliczne to było wygwizdanie POLSKIEGO HYMNU przez "kibiców" ruchu, a jeszcze gorszy brak reakcji działaczy tego klubu na takie zachowania... Spiker Siarki Tarnobrzeg, owszem był uszczypliwy ale ... powiedział po prostu prawdę... tyle, że mówienie prawdy jest ostatnio niemodne, za to mijanie się z prawdą (prawidłowa forma kłamstwo) jest politycznie poprawne... tak jak pan redaktor.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grek Zorba

Debile wszędzie się znajdą. Gwizdała grupka. Co do spikera, to sprawa zakończona, ale osoba pełniąca taką funkcje powinna takie teksty sobie darować. A czy powiedział prawdę? Proponuję zapoznać się z obecną sytuacją Ruchu. A włączanie się do sprawy b. prezydenta i obrażanie klubu to już inna kwestia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.