Wątek dotyczący artykułu

Urlopy w PGE VIVE Kielce dobiegają końca

Ostatnie dni wakacji, a później ciężka praca. Piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce w poniedziałek rozpoczną przygotowania do sezonu 2018/2019.

przeczytaj cały artykuł

warjato

Szkoda że żaden redaktor nie zdecyduję się napisać o zrzutce sponsorów i Berta. Jak były kłopoty to artykuł za artykułem a teraz cisza. Niestety takie mamy dziennikarstwo w kraju.
Ale też dodajmy że jeszcze jakiś dług został bo tak wyniku z informacji od przeglądu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

No i ciekawe dlaczego żaden z nich (redaktorów) nie napisał nic o podobnych problemach Wisły - tylko tam miasto wyłożyło bez zbędnych dyskusji 5.5mln. Zresztą od paru lat już regularnie pan prezydent zatwierdza dofinansowanie Wisły - dba o "swoich", których tam umieścił. Przecież gdyby Płock nie wyłożył tych pieniędzy to raczej ich byśmy nie zobaczyli w SL i LM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiślak zks

"No i ciekawe dlaczego żaden z nich (redaktorów) nie napisał nic o podobnych problemach Wisły".

Widzę, że masz jakieś tajne informacje. Jestem ciekaw skąd czerpiesz takie rewelacje, bo rozumiem, że są one potwierdzone i sprawdzone, skoro tak publicznie masz odwagę posądzać (pomawiać) płocki klub o podobne problemy, z jakimi boryka się Vive (brak kasy, zaległości w wypłatach). Może podzielisz się swoim źródłem informacji? Uważam, że mijasz się z prawdą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Arkady 241

Co do zaległości w wypłatach, pewnie wziąłeś to z poprzedniego artykułu. Jednak jak wspominał wtedy mammut (przepraszam jeżeli przekręciłem nick) to Bertus nigdzie nie potwierdził że VIVE ma zaległości w wypłatach dla zawodników, co więcej powiedział że jeżeli by takowe były, zawodnik ma prawo rozwiązać umowę gdyż klub nie dotrzymuje warunków umowy.
I kto tu pomawia? Jeżeli jest taka wypowiedź Berta poproszę o cytat bądź źródło.

@Miasto Mistrzów Kielce - Apropos pychy...
Ktoś był pewny że Energa wejdzie do Wisły, jak na razie cicho sza... a miał to być pewniak.
Najlepiej ujadać. Później problem naprostować. Wiedziałem od początku, pomimo tych no... niezbyt optymistycznych wieści, że Bertus za łatwo VIVE nie odda. Nie odda w ogóle bytu VIVE, lecz także bytu na mapie europejskiego handballa.
Ja jednak dla pewności czekam na oficjalne informacje. Ale widać że coś musi być na rzeczy skoro taki Maxi czy Petrochemia zaszyli się i nie wychodzą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Wiślak zks

No właśnie pomawia, bo jeśli by było o tym gdziekolwiek napisane, to wtedy ok. Ja nigdzie takiego artykułu na temat problemów finansowych Wisły nie znalazłem. Dlatego prosiłem, by podał na jakiej podstawie tak twierdzi. On napisał to jako pierwszy, więc musi posiadać jakieś źródło takiej informacji.

Co do Vive, to o problemach finansowych i zaległościach, pisało wiele portali, których z wiadomych względów nie będę tutaj przytaczał. Jeżeli uważasz, że to nieprawda to miej pretensję, do tych portali, które upubliczniały takie informacje (sporo ich było), a nie do mnie.

| Odpowiedz
blokuj
Arkady 241

Ja nie powiedziałem że tego nie robi.
No widzisz, inne portale o tym pisały. A sam Bertus, który jakiś czas temu się wypowiedział nic nie powiedział nt zaległości. Nie pamiętam gdzie ta wypowiedź była, ale dał do zrozumienia że jeśli takowe by były (ehh znów muszę się powtarzać) to zawodnik miałby prawo kontrakt rozwiązać. A z tego co wiadomo to nikt się na to nie zdecydował. I choćby na podstawie tej informacji nie powinno się pomawiać o zaległych pensjach. I to nie na podstawie spekulacji a oficjalnej wypowiedzi prezesa.

| Odpowiedz
blokuj
Wiślak zks

Jeżeli faktycznie nie byłoby żadnych zaległości finansowych wobec zawodników, to klub powinien zdecydowanie zareagować i wydać oświadczenie, że media wprowadzają w błąd opinię publiczną. Zaprzeczyć takim informacjom. Uważam, że tak właśnie klub z Kielc by zrobił. Czegoś takiego jednak nie było. Dlaczego? No właśnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Ten dług nie powstał przez błąd prezesa tylko przez miasto głównie i osoby pracujące w róznych sektorach biznesowych jak to kreślił Bertus nie dług,a luka.Osoby nie dotrzymały danego słowa,przeczytaj sobie.

| Odpowiedz
blokuj
Arkady 241

Ja pamiętam co mówił Bertus.
Tym razem jest mowa przecież o tym, czy były zaległości w wypłatach od lutego czy też nie a nie o lukach.

| Odpowiedz
blokuj
darek73

Wisła to nie prywatny kiosk czy bazar, to spółka miejska ... niestety... , miasto albo bedzie dawać albo pozbędzie sie.... nie ma wyjscia... tumanie....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Ty się módl żeby Orlen przedłuzył umowę,bo będzie kiepsko.A są obawy,bo się wahają.Widzisz jak to się odwrócić potrafi w Kielcach poprawa nadchodzi,a w Płocku może być różnie.
Tak czy inaczej niech Orlen sypnie więcej kasy,a i ten wasz nowy sponsor co niby ma być.Choć to mało zmieni na sportowych arenach,procenty będą niezauważalne w wynikach.Zaraz zarzucicie mi pychę,pewność siebie,ale ja uważam,że znowu żadnego spotkania nie wygracie w tym sezonie,no może oprócz tego turnieju w Kaliszu.Tu macie szansę na wygraną.Chociaż jak sobie przypomnę turniej na Veszprem to były zachwyty nad zwycięstwem z gospodarzami,a potem nie mieliście nic do powiedzenia.W każdym razie tu widzę jedyną szansę na triumf Wisły w tym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Nie no, to w takim razie masz niezbity dowód, argument niepodlegający dyskusji, skoro tak na forum pisali. W takim razie zespół z Kielc od kilku ładnych lat gra w nowej, 8-tysięcznej hali, w końcu pewien osobnik z forum na własne oczy widział koparki i plac budowy.
A niech Orlen dokłada kopaczom jak najwięcej. Osoby zarządzające klubem udowodniły, że nie są to pieniądze wyrzucone w błoto i w zasadzie z totalnego dziadostwa można zbudować naprawdę fajny klub i drużynę.

| Odpowiedz
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Niektóre osoby z Płocka mają bliski kontakt z klubem jak u nas i to wiedzą!
Ale znając życie przedłużą tylko pytanie dadzą więcej czy mniej do kasy.Jeśli faktycznie ma wzrosnąć zainteresowanie piłką nozną to opcja numer 2.

| Odpowiedz
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Wycofanie się Orlenu czy znaczne obniżenie sponsoringu, w roku wyborczym, w sytuacji gdy przedstawiciel PKN-u kandyduje na stołek Prezydenta Miasta Płocka, byłoby dla owej kobiety wyborczym strzałem w kolano więc w tym roku bym nie liczył na jakieś drastyczne decyzje. Wręcz przeciwnie, może będzie chciała odebrać Nowakowskiemu wyborców dotując większymi środkami sekcję "ręczników".

| Odpowiedz
blokuj
mgr inż. Uthar

A co bys powiedzial na to mamy taka sama kase orzeznaczona na sponsoring w zwiazku z czym mniejsza kwota niz wczesniej wesprzemy reczna a damy wiecej damy na nozna.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.