Wątek dotyczący artykułu

MME 2018: udany rewanż Rosjan na Polakach. Biało-Czerwoni dopiero na 16. pozycji

Z jednym zwycięstwem zakończyli swoje zmagania podczas młodzieżowych mistrzostw Europy reprezentanci Polski. W meczu o miejsce 16. Biało-Czerwoni przegrali z Rosjanami 26:28.

przeczytaj cały artykuł

wawiak

Szanowni Koledzy !
"Taka będzie Polska, jakie jej dzieci chowanie" - te słowa napisał Stanisław Staszic - o ile dobrze pamiętam.
Jak zwykle po takiej imprezie nasuwa się pytanie : czy wybrano najlepszych ?
Tego nie wiem. Ale jestem pewien, że sama nauka w SMS nie może być podstawowym czy jedynym kryterium.
Szkolenie, problem rzeka. W meczach naszych chłopaków było wiele dobrych zagrań. Co z tego gdy kołowy nie łapie piłki, co z tego gdy druga linia gra bez ataku, co z tego gdy skrzydłowy notorycznie z zera próbuje pokonać bramkarza ?
Pewne problemy sygnalizowałem wcześniej. Chciałbym wiedzieć, czy trenerzy kadry bywają na ćwierćfinałach, półfinałach i finałach MP Juniorów ? To przecież tam powinno się szukać kandydatów do gry. Czasami nawet w słabszych drużynach zdarzają się perełki. Z różnych powodów później nie kontynuują gry, ale to już inny problem. Jak ich do tego zachęcić ?
Kolega "kibic 98" punktuje skąd biorą się problemy. Warto przeczytać i się zastanowić.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grieg

Oryginalny cytat brzmi: "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie", a jego autorem jest Jan Zamoyski (Staszic go tylko sparafrazował).
Poza tym oczywiście nic dodać, nic ująć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.